Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 02:38

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Туберкульоз як соціальна проблема

 

             Серед захворювань, що відносяться до соціальних хвороб особливе місце займає туберкульоз. Незважаючи на величезні досягнення медицини в лікуванні хворих туберкульозом ця проблема продовжує залишатися в багатьох країнах дуже актуально ю. П оширене уявлення про те, що туберкульоз уражає лише представників неблагополучних верств населення, а забезпеченим людям не загрожує. Цю ілюзію посилює той факт, що більшість хворих із середнім та високим рівнем добробуту бояться афішувати свою недугу, щоб не бути відторгненими соціумом. Туберкульоз є проблемою соціальною і медичною. Спеціалістами ЦСССДМ проводяться  профілактичні заходи, які спрямовані на усунення факторів соціального ризику, що створюють передумови для поширення туберкульозної інфекції та виникнення хвороби.

Найбільшу ймовірність заразитися мають люди, що інфіковані ВІЛ, та хворі на СНІД. Високий ризик мають люди, які знаходяться у постійному контакті з хворим на ,,відкриту” форму туберкульозу;  люди, що зловживають алкоголем або вживають наркотики; люди, що мають знижений імунітет через недостатнє харчування та погані умови життя або через наявність хронічних захворювань. Досить високий рівень ризику у курців, через порушення захисної функції слизової оболонки дихальних шляхів. Крім того, високий ризик захворіти мають діти, бо їх імунна система ще не сформувалася, та люди похилого віку, через вікове ослаблення імунітету.

     Якщо Ви вважаєте, що це проблема кожного особисто, то ви помиляєтеся, допомоги потребують Ваші родичі, близькі, друзі. В разі, якщо Ви відчули симптоми цієї хвороби, одразу звертайтеся до лікарів, не баріться.

       Пам ’ятайте, що життя  прекрасне, не губ і т ь його, бор і т ься за нього , відмовтеся від шкідливих звичок, дотримуйтеся режиму регулярного та повноцінного харчування, загартовуйтеся.

 Якщо потрібна додаткова інформація, допомога у вирішенні тієї чи іншої проблеми, а може хочете, щоб Вас просто вислухали, звертайтеся за допомогою до Червоноармійського районного центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді.

      Наша адреса: смт. Червоноармійськ, вул. Леніна, 123, каб. 113, 211; телефон: 32-1-72.

 

Провідний спеціаліст РЦСССДМ

 

Цаплінська А.В.

 


Цікаві факти

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
20
всього:
41892
перегл. сторінки:
115

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада