Інформація для вимушених переселенців із зони проведення АТО У разі втрати паспорта громадянина України

 Зібрати всі наявні документи (у тому числі ті, які посвідчують особу) – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження, посвідчення водія, військовий квиток, пенсійне посвідчення, посвідчення учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, посвідчення інваліда тощо, а також (у разі наявності) документи, які підтверджують реєстрацію місця проживання (довідка про склад сім’ї або витяг з будинкової книги), копії паспорта громадянина України та інших документів та звернутися до центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» або підрозділу міграційної служби. Потрібні також фотографії 3,5 х 4,5 см (3 шт.) та квитанція про сплату держмита (34 грн.) або документ про звільнення від його сплати (реквізити для оплати розміщено на інформаційному стенді підрозділу ДМС  України).

 У разі, якщо паспорт втрачено з вини громадянина, підрозділ міграційної служби складає протокол про адміністративне правопорушення (попередження або штраф 17-51 грн.).

 Вклеювання фотографії до паспорта громадянина України по досягненню 25- та 45-ти річного віку

 Звернутися до найближчого центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» або підрозділу міграційної служби  та надати паспорт громадянина України та 3 фотографії 3,5 х 4,5 см.

Послуга надається безкоштовно.

 Отримання паспорта громадянина України по досягненню 16-ти річного віку (перший паспорт)

 Звернутися до центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» або підрозділу міграційної служби та надати Свідоцтво про народження, 3 фотографії 3,5 х 4,5 см., документи, які підтверджують реєстрацію місця проживання дитини (у разі наявності, довідка про склад сім’ї або витяг з будинкової книги) та паспорти батьків.

Послуга надається безкоштовно.

 Реєстрація місця проживання (місця перебування)

 Звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем тимчасового проживання (перебування) та надати:

 1. Паспорт громадянина України.

 2. Документи, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації.

 У випадку поселення у приміщеннях, які надаються місцевими адміністраціями для розміщення вимушених переселенців, необхідно надати лист місцевої адміністрації про поселення особи, а також письмову згоду власника приміщення на реєстрацію місця проживання (перебування).

 3. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

 4. Квитанцію про сплату державного мита (0,85 грн.) або документ про звільнення від його сплати (реквізити для оплати розміщено на інформаційному стенді у підрозділі ДМС  України).

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та проїзного документа дитини

 Для оформлення закордонного паспорта або проїзного документа дитини громадянам необхідно звернутися до будь-якого найближчого підрозділу ДМС України, який надає такі послуги.

Необхідні документи та оплата:

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон

 1. Паспорт громадянина України.

 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

 3. Квитанції про сплату обов’язкових платежів (сумарно 377 грн. 15 коп. у разі оформлення у місячний строк та 634 грн. 30 коп. у разі оформлення протягом 10 робочих днів).

Проїзний документ дитини:

 1. Свідоцтво про народження або паспорт громадянина України (за наявності);

 2. Нотаріально засвідчене клопотання батьків (або законних представників батьків чи дітей) у разі потреби самостійного виїзду таких осіб за кордон, а у разі, коли батьки не перебувають у шлюбі між собою, - того з них, з ким проживає дитина.

 3. Три фотокартки розміром 35х45 мм.

 4. Квитанції на оплату обов’язкових платежів (сумарно 54 грн. 35 коп. при оформленні у місячний строк та 84 грн. 70 коп. у разі оформлення протягом 10 робочих днів).

 

Завідувач Червоноармійського РС УДМС

України в Житомирській області  Невмержицький Олексій Володимирович


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: