ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ НА РАХУНОК ТА ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ КОШТІВ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ В ЗОНІ АТО, УЧАСНИКАМ АТО ТА УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ ЗА ПЕРІОД З 24.03.2014 РОКУ ПО 31.03.2015 РОКУ

ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ !

 

Минув рік  з часу, коли рішенням координаційної ради при голові районної ради було ініційовано та започатковано в районі збір благодійних коштів для допомоги  сім’ям громадян району, призваних на військові збори, учасникам АТО та збройним силам України.

 

   За період з березня 2014 року по 31 березня 2015 року від небайдужих прицівників підприємств, установ, організацій району, окремих громадян, приватних підприємців, установ, сільськогосподарських підприємств на рахунок перераховано 115483 гривень 67  копійок.

   Благодійні кошти, що надійшли на рахунок, розподілялися на засіданнях комісії, утвореної ініціаторами по збору благодійних коштів за участі волонтерів, сільських голів.  Таких засідань комісії за вищевказаний період проведено 15. Всі рішення комісії та підтверджуючі документи про спрямування благодійних коштів зафіксовані в протоколах її засіданнь.

   За рішенням комісії 46900 гривень спрямовано на надання одноразових допомог сім’ям громадян району, призваних на військові збори, учасникам АТО, які були поранені, або потребували лікування. 53682 гривні використано для закупівлі для учасників АТО за їх заявками військового одягу, військового спорядження, бронежилетів, взуття, карематів, термобілизни, запасних частин та інструментів для ремонту військової техніки і іншого спорядження. 10000 гривень перераховано на рахунок збройних сил України від жителів району. 872 гривні 59 копійок сплачено банку за обслуговування рахунку та за отримання готівки для закупівель для учасників АТО. Залишок благодійних коштів станом на 31.03.2015 року складає 4029 гривень 08 копійок.

Детальний облік зібраних та використаних коштів дивіться за цим посиланням:

   Учасники АТО, їх сім’ї неодноразово висловлювали вдячність всім не байдужим за допомогу та підтримку.

    Мобілізація громадян в зону АТО триває. Залишаються служити на Сході України наші земляки, що були призвані раніше.

Воїни та їх сім’ї потребують допомоги, уваги та підтримки.

 

   Звертаємося до підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, всіх небайдужих громадян з проханням надати посильну благодійну допомогу  сім’ям громадян району, призваних на військові збори, учасникам АТО.

Кошти можна здати готівкою в Червоноармійському відділенні АТ «Ощадбанк» (смт. Червоноармійськ, вул. Шевченка, 116), або перерахувати за реквізитами : Одержувач- Червоноармійська районна спілка ветеранів Афганістану, Код ЄДРПОУ - 25776210, Розрахунковий рахунок - 26009300825954, Банк отримувача – АТ «Ощадбанк» філія Житомирського обласного управління м. Житомир, Код банку - 311647.   

 Призначення платежу- благодійні кошти від_________для допомоги сім’ям громадян району, призваних на військові збори, учасникам АТО.

 

З повагою комісія по збору та розподілу  благодійних коштів для допомоги  сім’ям громадян району, призваних на військові збори і учасникам АТО.                          


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: