Для поїздок до Криму діти повинні мати окремий документ.

4 червня цього року Постановою Кабінету Міністрів України № 367 було затверджено Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї. Даним Порядком визначено особливості перетинання адміністративного кордону тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Зокрема вищезазначений Порядок визначає перелік контрольних пунктів в’їзду-виїзду, а також особливості проходження прикордонного контролю при   в’їзді на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї.

Так, для громадян України проходження прикордонного контролю відбуватиметься за умови пред’явлення будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України «Про громадянство України» або статтею 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадянин України» (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, проїзний документ дитини. )

Відносно громадян України, які не досягли 16-річного віку діятиме порядок, передбачений Правилами перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року №57. Саме тому для подорожі дітей необхідно мати проїзний документ дитини або паспорт громадянина України.

Наголошуємо, що свідоцтво  про народження не дає права на перетин адміністративної межі з АР Крим.

 

Завідувач Червоноармійського РС

УДМС України в Житомирській області                            М. В. Оксанчук   


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: