УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПРАВО ПРИВАТИЗАЦІЇ НЕРУХОМОГО МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ РАЙОНУ

  Відповідно до рішень районної ради від  28.05.2015 №  461 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  що підлягають приватизації» та  від 23.12.2015» № 19 «Про приватизацію об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розташованого в с. Новий Завод по вул. Колективній,8, Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», 16 лютого 2016 року о 15,00 годині в приміщенні малої зали районної ради за адресою: 12001 Житомирська область, смт. Червоноармійськ, вул. Шевченка, 104, проводиться конкурс по приватизації  шляхом продажу за конкурсом об’єкта нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розташованого в с. Новий Завод по вул. Колективній,8  – нежитлової будівлі загальною площею 80,6 кв.м.

  Назва та адреса об’єкта приватизації: цегляна одноповерхова нежитлова будівля  загальною площею 80,6 кв.м., що знаходяться  за адресою: Житомирська область,  Червоноармійський район, село Новий Завод, вул. Колективна, 8.

  Початкова ціна продажу становить.  31500,00 грн. (Тридцять одна тисяча п’ятсот  гривень  копійок) без врахування податку на додану вартість.

  Об'єкт приватизації може бути придбаний покупцями за рахунок власних чи позичених грошових коштів лише шляхом їх безготівкового перерахування на рахунок районного бюджету.

  До участі в конкурсі допускаються фізичні та юридичні особи, які подали до конкурсної комісії до 17.00 год. 9 лютого 2016 року наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі встановленого зразка;

- зобов’язання про виконання умов конкурсу;

- запечатану в конверті конкурсну пропозицію про запропоновану ціну придбання об’єкта;

- документ, що посвідчує фізичну особу, або особу - представника юридичної особи та її повноваження;

- квитанцію про сплату реєстраційного внеску в розмірі 17,00 гривень;

- документ про внесення грошових коштів у розмірі 10 відсотків початкової ціни об'єкта (3150,00 гривень);

- довідку органу державної податкової служби про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію, у разі придбання об'єкта приватизації за рахунок грошових коштів  покупців - фізичних осіб- підприємців);

- нотаріально посвідчені копії установчих документів - для покупців - юридичних осіб (копію рішення про участь в аукціоні, конкурсі - для органів місцевого самоврядування).

   Відомості про учасників  конкурсу заносяться до книги реєстрації  і повинні містити:

порядковий номер (відповідно до реєстрації);

прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або представника юридичної особи (назву юридичної особи);

номер рахунку, назву та адресу банківської установи, до якої зроблено вищевказані внески.

   Відомості про учасників конкурсу, їх кількість і пропозиції покупців щодо умов конкурсу не підлягають розголошенню до визначення остаточного переможця.

  Кінцевий термін прийняття заяв для участі у конкурсі - сім днів до початку проведення конкурсу.

  Переможцем конкурсу визначається покупець, який запропонує найвищу, але не меншу початкової, ціну об’єкта та виконає всі інші умови конкурсу.

   Інформація про ціну продажу та переможця конкурсу  публікується в газеті «Вісті» та на офіційному веб-сайті районної ради протягом 15 календарних днів після укладення договору купівлі-продажу.

  Якщо декілька учасників конкурсу запропонують однакову ціну за об’єкт приватизації і візьмуть зобов’язання виконати всі умови конкурсу, кінцевий переможець конкурсу визначається шляхом аукціону. Крок аукціону становить 1000,00 (Одна тисяча гривень).

  У разі якщо на конкурс з продажу об’єкта малої приватизації надійшла заява від одного покупця, зазначений об’єкт може бути проданий безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче початкової ціни при умові, що він виконає всі інші умови конкурсу.

  Інші умови конкурсу:

- витрати на  виготовлення технічної документації по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки, на якій розміщено об’єкт (1496,70 грн.), виготовлення технічного паспорта на об’єкт приватизації (588,80 грн.),  проведення незалежної експертної оцінки вартості об’єкта (600,00 грн.) та її експертизи (250,00 гр.), відшкодовує покупець - переможець конкурсу балансоутримувачу об’єкта приватизації – комунальному ремонтно-експлуатаційному підприємству Червоноармійської районної ради;

виготовлення витягу з реєстру нерухомого майна та Земельної книги відшкодовує  районному бюджету покупець - переможець конкурсу;

 - оплату за  оформлення договору купівлі - продажу , сплату державного мита та податку на додану вартість (у разі його виникнення) здійснює покупець - переможець конкурсу.

  Початковий внесок в сумі 10% від початкової ціни об’єкту, сплачений учасниками конкурсу, після закінчення конкурсу зараховується переможцю конкурсу в рахунок оплати за об’єкт, а учасникам конкурсу, які не перемогли в конкурсі, повертається на вказані ними банківські рахунки.

  У разі відмови переможця конкурсу від придбання об’єкту, внесені ним кошти в сумі 10% від початкової ціни об’єкта не повертаються, а зараховуються до районного бюджету.

 Реєстраційні внески учасникам конкурсу не повертаються, а зараховуються на рахунок районної ради для компенсації витрат на проведення конкурсу.

 

                                                                       Конкурсна комісія


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: