17 ТРАВНЯ 2017 РОКУ СКЛИКАЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ ПУЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

    Відповідно до розпорядження голови районної ради від 14.04.2017 р. № 17,

17 травня  2017  року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (смт. Пулини, вул. Шевченка,104) скликається дванадцята сесія районної ради 7-скликання.

​Проект порядку денного сесії:

·        Про затвердження Програми розвитку  малого і  середнього  підприємництва у Пулинському  районі на2017-2020   роки.

·        Про затвердження районної Програми збереження архівних документів на 2017-2021 роки.

·        Про затвердження Програми стимулювання населення та ОСББ Пулинського району щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2017-2019 роки.

·        Про внесення змін до районної Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків у Пулинському районі на 2015-2017 роки.

·        Про внесення змін до районної Програми підтримки Червоноармійського районного військового комісаріату на 2015-2017 роки.

·        Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

·        Про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 р.

·        Про затвердження списку присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Червоноармійському районному суді Житомирської області.

·        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Пулино-Гутської сільської ради.

·        Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду громадянину Чернишу А.П.

·        Про затвердження розмірів тарифів на надання послуг відділом «Трудовий архів» комунального ремонтно- експлуатаційного підприємства Пулинської районної ради.

·        Про внесення змін до Положення про Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання соціальних  послуг) Пулинського району та затвердження положення про Територіальний центр у новій редакції.

·        Про  перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що підлягають приватизації в 2017році.

·        Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних   громад сіл, селищ району, розташованого в смт Пулини по вул. Шевченка, 154, кВ.1  комунальну власність територіальної громади Пулинської селищної ради.

·        Про зміну балансоутримувача  нерухомого майна спільної власності територіальних   громад сіл, селищ району, розташованого в смт Пулини по вул. Шевченка, 95 та 95-А.

·        Про надання пільги Пулинській райдержадміністрації по платі за оренду автомобіля.

·        Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

      З  проектами рішень, що виносяться на розгляд сесії можна ознайомитись на офіційному сайті Пулинської районної ради за посиланням http://cher-arm.org.ua.

 

                                                                           Виконавчий апарат районної ради»

 
 

© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0