Веб-сайт Червоноармійської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Червоноармійський район, смт. Червоноармійськ, вул. Леніна, 123, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, economica@nv.zt.ukrtel.net
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня November 29th 2021 | 12:58

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Звернення голови Червоноармійської районної державної адміністрації Валентина Ліневича до жителів району

Шановні земляки! 

Сьогодні, напередодні чергових виборів Президента України, на екранах телевізорів, у пресі, виливається здебільшого брудна, негативна інформація про діяльність влади. Подібні факти мають місце і в нашому районі.
      Природно, що звіт про роботу Червоноармійської районної державної адміністрації не є як штучне нововведення, а як обов’язковий для влади інструмент інформування громадян.
      Головна мета звіту – жителі району мають знати об’єктивну інформацію про наші спільні здобутки, щоб вони дійсно відчули, ЩО ЗРОБЛЕНО.
     Останні чотири роки були надзвичайно вагомими для розвитку нашого району.
     На жаль, світова криза   призупинила стрімку ходу, призвела до відчутного ускладнення не лише економічних, але й   суспільних відносин. Це складний та тривалий іспит для нашого району та країни в цілому.
     Але я впевнений, що тільки наполеглива праця та громадянська позиція кожного - від селянина, робітника до керівника підприємства, установи, закладу – допоможуть подолати тимчасові труднощі. Згуртованість суспільства й відповідальність влади - це вимога часу.
    Тож віримо в себе, у свої сили, у свою Землю!
    Віримо й працюємо разом !
 
        З повагою
голова Червоноармійської
районної  державної                                 
адміністрації                                                                                                                       Валентин Ліневич


Повний текст звернення читайте тут

Цікаві факти
Відповідно до статистичних даних, у Червоноармійському районі спостерігається зменшення населення. Так, станом на 1 січня 2010 року проживає 24 тисячі мешканців. А 1січня 2009 року район нараховував 24 330 жителів.
За оперативними статистичними даними, станом на 01.01.2010 року в районі зареєстровано 520 об’єднань громадян. Серед них 56 політичних партій, 37 громадських, 105 профспілкових та 1 благодійна організації.
Червоноармійська районна картинна галерея «Пулинські барви» стала дипломантом І Всеукраїнського конкурсу музеїв.
За 2009 рік в районі народилося 294 малюків. У потойбіччя відійшло 433 людини. Зареєстровано 124 шлюби. Розлучилося 56 подружніх пар.

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
4
всього:
6339
перегл. сторінки:
102

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада