Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 02:26

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Інформаційно-аналітична довідка про звернення громадян, що надійшли на адресу райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищної рад за 2009 рік

         Проаналізувавши надходження за 12 місяців 2009 року звернення громадян до райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищної рад можна зробити слідуючі узагальнення та висновки:
         Райдержадміністрацією, виконавчими комітетами селищної та сільських рад, установами, підприємствами та закладами району здійснювалися заходи   щодо  забезпечення виконання в районі вимог Закону України «Про звернення громадян», Актів Президента України, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.08 № 48 «Про забезпечення виконання в області вимог Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 та аналогічного розпорядження голови райдержадміністрації від 29.02.08 № 64.        
       Протягом 12 місяців 2009 року на адресу райдержадміністрації та виконкомів сільських та селищної рад району надійшло 4629 звернень громадян із пропозиціями, заявами (клопотаннями) та скаргами. Це на 970 або 17,3 % менше ніж за   2008 рік.
         За 2009 рік в райдержадміністрацію надійшло і   було опрацьовано 354 звернень громадян, що на 13 або   3,5 % менше ніж за відповідний період 2008 року.
          За 2009 рік найбільше звернень громадян на адресу райдержадміністрації надійшло з таких територіальних громад:  Червоноармійської селищної (107 або 30 %), Очеретянської (30 або 8,5%), Кошелівської  (20 або 5,6 %), Тетірської (20 або 5,6 %), Великолугівської, Івановицької та Соколівської    (по 15 або 4,2%). 
         Найменше звернень надійшло від жителів Андріївської (5 або 1,4%), Павлівської,  Зеленополянської (по 6 або 1,75%), Старомайданської (8 або 2,2%).
           За частотою надходження звернень на адресу райдержадміністрації з територіальних громад з розрахунку на 1 тис.населення можна визначити громади з підвищеною активністю:
 
         В’юнківська                                   - 31,2   звернення на 1 тис.населення
         Тетірська                                        - 24,1
         Бабичівська                                    - 21,7
         Очеретянська                                 - 21,4
        Зеленополянська                           - 21,0 звернення на 1 тис.населення
       Відповідно найменше зверталися в райдержадміністрацію жителі:
         Андріївської              - 7,3 звернення на   1 тис.населення
         Стрибізької               - 7,5
         Курненської              - 7,9
         Ялинівської               - 8,1
         Пулино-Гутська        - 10,8  звернення на 1 тис.населення
         За січень - вересень 2009 року  на особистому прийомі керівництва райдержадміністрації громадянами подано 181 звернення, що на 9 або 5,2 %   більше аналогічного періоду минулого року. Поштою в райдержадміністрацію надійшло 173 звернень, що на 4 менше до минулого року або на 2,3 %.
         Кількість громадян, які звернулися у сільські ради – 3055 або на 1010 менше до відповідного періоду минулого року. В селищну раду звернулися 1220 чоловік, що на 53  більше  до минулого року. 
         У загальній кількості звернень питома вага колективних звернень громадян на адресу райдержадміністрації за 12 місяців   2009 року  склала
1,4 % (5), у минулому році   було 4,1 % (14).
         До виконавчих комітетів сільських рад поступило 7 колективних звернення, в минулому році їх було 11.  До селищної ради в 2009 році    поступило  3 колективних  звернень, в минулому році було 4. 
         За звітний період до райдержадміністрації не надходило повторних звернень, у минулому році їх було 2. До сільських рад в 2009 році надійшло 2 повторних  звернення,   за минулорічний період їх було 1. До селищної ради  протягом звітного періоду не надходило повторних звернень.
         Найбільше   звернень надійшло в райдержадміністрацію (121 або 34,2,%) з питань соціального захисту, з них майже всі вони стосувалися   матеріальної допомоги, сільського господарства (54 або 15,2 %), комунального та дорожнього господарства, благоустрою (45 або 12,7 %) освіти, навчання, виховання дітей та молоді, робота навчальних закладів (20 або 5,6 %).
         За   2009 рік райдержадміністрацією видано матеріальної допомоги 100 громадянам на суму   24,4 тис.грн.
         З питання сільського господарства люди звертаються по захисту своїх майнових та земельних паїв.
         Протягом   2009 року   найбільше зверталися    в райдержадміністрацію   ветерани праці, пенсіонери та інваліди   – 189 чол. (53,4%), 44 (12,4%) багатодітних сімей, одиноких матерів.       
         До виконкомів сільських   та селищної рад (така сама тенденція) найбільше зверталися ветерани праці, пенсіонери  та інваліди  951 чол. (22,2 %),   багатодітні сім’ї  та одинокі матері – 358  (8,4%).
          Питання, по яких зверталися громадяни вирішувалися на місці (надано роз’яснення), решта бралися на контроль до вирішення. Протягом одномісячного терміну громадянам надавалися відповіді. Частина з них взята на подальший контроль у зв’язку з неможливістю їх виконання у встановлений законодавством термін. Таким    громадянам надавалися проміжкові відповіді.
         З 2009 на 2010 рік перейшли до кінцевого вирішення 3 звернення.
          Апаратом та відділами райдержадміністрації здійснюється контроль за роботою структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищної рад по роботі із зверненнями громадян. Про що складається довідка і подається в апарат райдержадміністрації. За   звітний період проведено 55 таких перевірок. Посадовим особам місцевого самоврядування, керівникам структурних підрозділів постійно надається    консультативно-методична допомога. 
          Керівництвом райдержадміністрації   проводиться постійно прийом громадян, як особистий, так і виїзний.
         Протягом року   проведено 34 виїзних прийомів, на яких побувало 104 громадян.
         На контролі в райдержадміністрації у ц.р. знаходяться 2 розпорядження голови райдержадміністрації:  
         - Розпорядження голови райдержадміністрації від 14.09.05 № 284 «Про організацію роботи районних служб, відділів та управлінь в територіальних громадах». Інформують управління Пенсійного фонду, відділ Держкомзему в районі, управління праці та соціального захисту   населення, центр зайнятості, РВ УМВС України в Житомирській області. Контроль проводиться надалі.
          - Розпорядження голови райдержадміністрації від 29.02.08 № 64 «Про заходи по виконанню в районі вимог Указу Президента України від 07.02.08   № 109/2008».    Інформують усі виконкоми рад, структурні підрозділи райдержадміністрації. Контроль проводиться надалі.
          Загальна оцінка роботи виконкомів сільських та селищної рад по роботі із зверненнями громадян задовільна. Документація   поновлена і ведеться вона згідно вимог законодавства. Цьому сприяло надання допомоги зі сторони апарату райдержадміністрації.
          Питання роботи із зверненнями громадян розглядалося двічі  (у січні та липні) на колегії райдержадміністрації та нарадах з керівниками структурних підрозділів, секретарями рад.   
          В усіх сільських та селищній радах, структурних підрозділах райдержадміністрації, районних установах призначені відповідальні особи за розгляд звернень громадян.    
          В райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період проведено 10 засідань.
          Облік роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації здійснюється з використанням комп’ютерної програми, що значно полегшує здійснення контрольної та аналітичної роботи.
         Проблеми, які виникають при розгляді   звернень   громадян:
         - недостатньо проводиться робота  із населенням в деяких територіальних громадах зі сторони посадових осіб, що приводить до постійних звернень   в райдержадміністрацію, облдержадміністрацію   деяких громадян із одних і тих же питань.           
         - не завжди   дотримуються графіки прийомів громадян в населених пунктах сільських рад, особливо у віддалених селах;
         - недостатня взаємодія відповідальних осіб за ведення роботи із зверненнями громадян в сільських радах, установах та закладах району.
          Протягом 2009 року спеціалістами відділу по зверненнях громадян обласної державної адміністрації було двічі проведено перевірку роботи райдержадміністрації по роботі із зверненнями громадян, а також  було надано консультативну та методичну допомогу із даного питання.  
         Взагалі робота по зверненнях громадян в нашому районі визнана на задовільно. 
         Робота по виконанню вимог Указу Президента України   від   07.02.08 № 109/2008 щодо реалізації та гарантування закріплених Конституцією України прав громадян не звернення, Закону України   «Про звернення громадян», інших законодавчих актів в райдержадміністрації, її структурних   підрозділах, виконавчих комітетах сільських та селищної рад, установах та закладах району продовжується.  
 
 
                

Цікаві факти
Відповідно до статистичних даних, у Червоноармійському районі спостерігається зменшення населення. Так, станом на 1 січня 2010 року проживає 24 тисячі мешканців. А 1січня 2009 року район нараховував 24 330 жителів.
За оперативними статистичними даними, станом на 01.01.2010 року в районі зареєстровано 520 об’єднань громадян. Серед них 56 політичних партій, 37 громадських, 105 профспілкових та 1 благодійна організації.
Червоноармійська районна картинна галерея «Пулинські барви» стала дипломантом І Всеукраїнського конкурсу музеїв.
За 2009 рік в районі народилося 294 малюків. У потойбіччя відійшло 433 людини. Зареєстровано 124 шлюби. Розлучилося 56 подружніх пар.

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
4
всього:
6339
перегл. сторінки:
53

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада