Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 07:25

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Звіт першого заступника голови РДА Мурзакова С.А. "Про виконання програми соціально-економічного розвитку району на 2009 р." на колегії РДА

                                      Фінанси та бюджет
        За 2009 р. місцевий бюджет, який включає 19 сільських, селищний та районний бюджети по власних та закріплених джерелах доходів загального фонду виконано  по всіх показниках,що були затверджені місцевими радами та доведені Міністерством фінансів України на 108,6 %. З плану 6706,4 тис.грн. фактично надійшло 7280,5 тис.грн., що більше плану на 574,1 тис.грн.
        Забезпечено стабільне фінансування бюджетних установ та закладів охорони здоров»я, освіти, культури, фізичної культури та спорту.
 
Інвестиційна діяльність         
Протягом 2009 р. в економіку району вкладались інвестиції за рахунок коштів державного бюджету та коштів підприємств з приватною формою власності.     
      Починаючи з 2007 року в економіку району вкладаються прямі іноземні інвестиції. Станом на 01.10.2009 р. сума прямих іноземних інвестицій становила  ( по наростаючому підсумку) 671 тис.дол.США.
    У районі зареєстровано чотири підприємства з іноземними інвестиціями:    СТОВ « ФРАНЕКС –Україна», ТОВ «ЮКРЕІНІАН КЛЕУЗІНГ КАМПАНІ», ТОВ « ЮКРЕН –ПІКАРДІ- АГРІКЮЛЬТЮР», ТОВ українсько-польська виробничо- торговельна компанія «ПАСАЖ».
     Найбільше вкладає іноземні інвестиції в розвиток свого підприємства ТОВ «ЮКРЕІНІАН КЛЕУЗІНГ КАМПАНІ».
        З червня 2008 року 5 громад Червоноармійського району приймають участь у проекті - "Місцевий розвиток орієнтований на громаду", який фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні. Фінансова підтримка проекту Європейським Союзом зробила можливим значне поширення істотного позитивного досвіду у впровадженні проектів, орієнтованих на соціальну мобілізацію громад району.
   Достроково, першим в області, завершився проект Андріївської громади «Впровадження енергозберігаючих заходів у громадському центрі села Андріївки». В рамках проекту було відремонтовано Будинок культури у с.Андріївка. Загальний бюджет мікропроекту склав 132,354 тис. грн., з них 6,618 тис грн. – кошти громади, 44,559 тис.грн – кошти сільського бюджету, 15 тис.грн – кошти районного бюджету та 66,177 тис.грн кошти Європейського союзу, Програми розвитку ООН.
         У стадії завершення проекти Курненської громади    «Впровадження енергозберігаючих заходів у громадському центрі села Курне» ( ремонт Будинку культури – загальний бюджет мікропроекту складає 140 тис.грн, з них 7 тис грн..- кошти громади,28 тис.грн –кошти сільського бюджету, 35 тис.грн – кошти районного бюджету та 70 тис.грн- кошти Європейського союзу, Програми розвитку ООН), Соколівської громади «Покращення доступу сільського населення до медичних послуг» ( придбання апарату УЗД- вартість проекту – 108 тис.грн) та «Впровадження енергозберігаючих заходів у громадському центрі села Новий Завод» ( заміна вікон та дверей у будівлі,де знаходиться дитячий садок та амбулаторія – вартість проекту – 138 тис. грн.).
          Включилась до реалізації даного мікропроекту Червоноармійська ГО «Турбота –Пулини» по «Впровадженню енергозберігаючих заходів у дошкільному навчальному закладі №2 смт. Червоноармійськ». Сума проекту становить 158 тис. грн..
Додатково в 2010 році будуть залучені до проекту Андріївська (ремонт ФАП) та Новозаводська громади ( ремонт даху та фасаду приміщення дитячого садка та амбулаторії).
За 9 місяців 2009 р. освоєно інвестицій в основний капітал на суму 3 млн.грн.,
                                             
                                                  Будівництво
           У 2009 році за рахунок коштів місцевого та державного бюджету проведено підвідний газопровід до с. Корчівка та с. Мартинівка.  
         У 2009 році побудовано мінікотельню у Тетірській ЗОШ І-ІІІ ступенів (298,355 тис.грн), реконструйовано приміщення їдальні у Вацлавпільській гімназії та Теньківській ЗОШ І-ІІ ступенів ( 160 тис.грн) . Проведено заміну вікон та дверей на металопластикові у загальноосвітніх закладах на суму 100 тис.грн., проведено заміну котлів у 3-х ЗОШ району. Проведено облаштування внутрішніх санвузлів у Червоноармійській ЗОШ, придбано матеріали та проводяться роботи по облаштуванню санвузлів у Кошелівській, Івановицькій,Андріївській ЗОШ І-ІІІ ст. Замінено азбестовий дах на металочерепицю у Новозаводській ЗОШ І-ІІІ ст.-259,5 тис.грн
            Проведено капітальні ремонти Соколівської дільничної лікарні та Новозаводської сільської лікарської амбулаторії. Відкрито, після проведення капітального ремонту, ФП у с. Пулино-Гута.   
          У 2009 році завершено другий пусковий комплекс    реконструкції приміщення бувшої поліклініки під лікувальний корпус центральної районної лікарні . Фактичні обсяги фінансування за минулий рік склали 2 млн. 30тис. грн., з них з Держбюджету – 1 млн. 100 тис. грн., обласного бюджету – 739 тис. грн.. , районного бюджету – 191тис. грн.. У грудня 2009 року всі відділення центральної районної лікарні перейшли у нове приміщення.
         У 2009 році відремонтовано близько 11 км доріг у 7 населених пунктах ( Зелена Діброва, Очеретянка, Ясна Поляна, Соколів, Великий Луг, Старий Майдан та смт. Червоноармійськ)    на суму 514,9 тис. грн.
    Розпочато будівництво адміністративного приміщення з роздягалками на стадіоні у смт Червоноармійськ.
    Протягом 2009 р. введено в експлуатацію житла загальною площею – 871 кв.м.
   
  Промисловість
     З 1 січня 2010 року до основного кола промислових підприємств району включено ТОВ «ЮКРЕІНІАН КЛЕУЗІНГ КАМПАНІ», яке розпочало свою виробничу    діяльність   з    липня  2008 р.  і спеціалізується по     пошиттю
верхнього жіночого одягу (штанів).Це перше в районі підприємство з іноземними інвестиціями.
     На підприємстві працює понад 150 осіб у дві зміни. За один день виробляється більше однієї тисячі одиниць готової продукції. Для працівників створено робочі та побутові умови на європейському рівні.
      Швейна фабрика забезпечує навчання робітників та доставку двома автобусами до місця роботи.          
                                 
Сільське господарство
              Основною галуззю економіки району залишається сільське господарство.
             Займаються виробничою діяльністю 20 сільськогосподарських товариств з обмеженою відповідальністю, 7 приватних підприємств , 5 виробничих кооперативів та 33 фермерські господарства.
             Валовий збір зернових по сільськогосподарських підприємствах в 2009 році становить 15021 тонн, або 91,5 % до 2008 року.    Урожайність з кожного гектара зернових складає 15,6 цнт.
    Збільшено валове виробництво врожаю ріпаку на   417 тонн в порівнянні з 2008р. і становить 495 тонн.
      Зросла площа продуктивних хмільників, яка  становить 21,7 га, молодих хмільників 4,28 га. У 2009 році проведено весняно-літню посадку хмелю на площі 18,98 га в новоствореному господарстві ПП «Івановицьке -2008».
         Під урожай 2010 р. посіяно сільськогосподарськими підприємствами   3276 га озимих зернових, 501 га озимого ріпаку, 43 га озимих на зелений корм. Проведено зяблевий обробіток грунту під урожай 2010 року на площі 1203 га. Проведені роботи по підготовці до посадки 5 га смородини в СФГ «Фермер».
         Станом на 1 січня 2010 р. у сільськогосподарських підприємствах утримується 3877 гол. великої рогатої худоби, в т.ч. 1766 гол. корів / поголів»я великої рогатої худоби зменшилося порівняно з початком 2009р.- на 498 гол. Відповідно зменшено реалізації м»яса на 215,1 тонн порівняно до початку 2009 року / реалізація м»яса за 2009 р. становить 369,9 тонн. Зменшено виробництво молока за 2009 р. порівняно з 2008 р. на 251,2 тонн/ виробництво молока за 2009 рік становить 2286,2 тонн.
         За 2009 рік по державних програмах підтримки сільськогосподарських виробників у район залучено 4,6 млн. грн. бюджетних коштів.
                   
      Підприємництво        
 З числа юридичних осіб по галузях економіки працюють сільськогосподарські підприємства, підприємства торгівлі та громадського харчування, решта - зайняті іншою комерційною діяльністю.
       За останні роки в районі встановилась тенденція збільшення кількості     суб’єктів підприємницької діяльності.
       Протягом 2009 року зареєстровано 74 фізичні особи –підприємці та 2 юридичні особи ( неприбутковий обслуговуючий сільськогосподарський кооператив та приватне підприємство).
       У 2009 році послугами служби зайнятості скористалось 1979 осіб. Протягом звітного періоду працевлаштовано 320 незайнятих громадян ( 100 % від очікуваного), в тому числі шляхом надання дотацій роботодавцям для працевлаштування безробітних з Фонду загальнообов»язкового державного соціального страхування України  на випадок безробіття – 2 особи.
      За 2009 рік в районі створено 348 нових робочих місць, з них у малому підприємництві створено 279 нових робочих місць.
       Одноразова допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності в 2009 р. не надавалась.
      В районі працює «Єдиний реєстраційний офіс» для державної реєстрації суб`єктів підприємницької діяльності, що дозволяє підприємцям у короткі строки здійснити реєстраційні процедури .
       Діє «Єдиний офіс» з питань узгодження документів для одержання дозволу на розміщення та будівництво об`єктів громадського промислового значення, на початок роботи об`єктів підприємницької діяльності та для одержання необхідних дозвільних документів.                        
 
            Комунальні господарства та розрахунки за енергоносії та комунальні послуги
     На території району функціонують 2 житлово-комунальних підприємства, які надають послуги з водопостачання та водовідведення, обслуговування житлових будинків, прибудинкових територій, прибирання і вивіз твердих побутових відходів.
    Створено 4 об`єднання багатоквартирних будинків.   Протягом  двох  останніх років відсутні борги населення по розрахункам за енергоносії.
   Рівень оплати за спожитий природній газ всіма категоріями споживачів складає 100 % .
     За спожиту електроенергію рівень розрахунків всіма категоріями споживачів   становить 100  %.
        Протягом року своєчасно проводились розрахунки за спожиті енергоносії і комунальні послуги.
        Станом на 01.01.10 року заборгованість по бюджетним установам району за енергоносії і комунальні послуги відсутня.  
      Основними проблемами водопровідно-каналізаційних господарств є повна зношеність каналізаційно-очисних споруд.
                                                                                                                
                                                    Заробітна плата    
    Станом на 01.01.2010 р. у районі відсутня  заборгованість із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах.
    Середньомісячна заробітна плата в районі за січень - грудень 2009 року склала 1206,54 грн., що на 16% більше відповідного періоду 2008 року.
    У продовж зазначеного періоду збільшилось співвідношення рівня   заробітної плати до прожиткового мінімуму. Якщо на початку 2009 року заробітна плата одного штатного працівника району перевищувала розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи на 48,7 %, то у грудні 2009р. – на 73,7 %.
      В галузевому розрізі середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала в :  сільському господарстві – 719,67грн. ; торгівлі – 851,72грн.; будівництві - 1307,16 грн.; охороні здоров»я та соціальній допомозі – 1179,86 грн.; освіті – 1390,51грн.
      Залишається низькою заробітна плата працівників сільського господарства .
       Проте незважаючи на зростання розміру заробітної плати за останні роки її рівень, порівняно з середнім по області, залишається низьким.
 
                                           Соціальний захист населення
     Станом на 01.01.10   нараховано та профінансовано в повному обсязі різних видів державних допомог    на суму 11,3 млн. грн.
Нараховано  та виплачено субсидії малозабезпеченим верствам населення на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою 1073 сім»ям на суму 390,0 тис.грн.  
   
Освіта
       Мережа загальноосвітніх навчальних закладів нараховує : 28 загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі   3 школи - І ступеня, 12 - І-ІІ ступеня, 12 – І-ІІІ ступеня, 1 – гімназія та 1 - професійно-технологічний ліцей, школа мистецтв, 2 – дитячо-юнацькі спортивні школи.
              Не виконується план оптимізації освітньої мережі району на 2008-2011 роки із-за відсутності згоди громадськості тих сіл , у яких заплановано оптимізацію освітніх закладів. 
       Організовано   підвезення до місця навчання та роботи усіх учнів та вчителів, які його потребують.
     Продовжується робота по комп`ютеризації загальноосвітніх шкіл району
І-ІІ ступенів. Завезено сучасні НКК у Староолександрівську , Старомайданську та Зеленополянську ЗОШ І-ІІ ст. Поновлено НКК у Червоноармійській ЗОШ І-ІІІ ст.. За кошти світового банку поставлено ще один НКК у Вацлавпільську    гімназію. До всесвітньої мережі Інтернет підключено 10 ЗОШ І-ІІІ ст.
       Придбано ще один шкільний автобус, який здійснює підвіз учнів та вчителів до Теньківської ЗОШ І-ІІст.  
    Функціонує 17 дитячих садків, ними охоплено 510 дітей дошкільного віку .                 
 Всі школи забезпечені гарячою та холодною проточною водою.
     Оздоровлено 1098 дітей.    
 
Культура
        У галузі культури працює 20 будинків культури, 24 сільських клубів, 23 бібліотеки. Нараховується 67 пам’яток історії та культури місцевого значення. 
   В школі мистецтв працює 3 відділення: музичне, хореографічне та художнє, де навчається 165 дітей.  
        У картинній галереї «Пулинські барви» проходять творчі виставки художників-земляків. За минулий рік організовано 12 виставок творів мистецтв.
      У грудні 2009 року три колективи району підтвердили право носити звання «народний».
      Відкрито чотири музейні кімнати в сільських бібліотеках сіл: Староолександрівки , Іванович, Курне та Андріївки.   
      Завершено капітальні ремонти приміщень   Андріївського будинку культури та Курненського сільського клубу.
       Проведено водопостачання та каналізаційна система до школи мистецтв.        
      В районному Будинку культури завершено роботу по встановленню  опалення ( закуплено 2 котли і 2 тепловентилятори) .
      Проводяться підготовчі роботи по підведенню водопроводу до районного Будинку культури.
        Покращено роботу закладів   культури по наданню платних послуг населенню .
          За звітний рік закладами культури району надано платних послуг на суму 57,6 тис. грн..
Медицина
        Завершено реконструкцію будівлі бувшої поліклініки під лікувальний корпус центральної районної лікарні (другий пусковий комплекс).
      Проведено ремонт Стрибізької сільської лікарської амбулаторії.
       За рахунок реалізації проекту «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду» придбано УЗД апарат Соколівської дільничної лікарні та проведено ремонт Новозаводської сільської лікарської амбулаторії.
       В 2009 році закуплено медичного обладнання на суму 534,2 тис. грн.   
                               
                                  Фізична культура і спорт
       В районі функціонує 2 дитячо-юнацькі спортивні школи  ( Червоноармійська та Стрибізька), в яких займається 316 учнів по настільному тенісу , вільній боротьбі та футболу.  Учні цих шкіл систематично приймають участь у районних та обласних змаганнях.
 
                             
Молодіжна і сімейна політика
    Проводиться робота з молоддю, сім»ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Діє центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді. Відкрито філіал центру в с.Курне. Функціонує консультативний центр для дітей з обмеженими можливостями.  
     З метою   захисту житлових та майнових прав дітей, попередження незаконного відчуження житла, що належить дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, рішенням виконавчих комітетів за ними закріплена житлова площа.
 Постійно проводяться профілактичні рейди по виявленню кризових сімей, обстеження умов проживання і виховання дітей в них, надання таким сім»ям адресної допомоги.
   В районі проводиться робота щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх. 
 У Єдиному електронному банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування    перебуває 94 дитини даної категорії, з них 17 дітей-сиріт. 
На території району у сім’ях опікунів, піклувальників виховується 56   дітей даної категорії.
Функціонує 2 дитячі будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей.
Проводиться щомісячний контроль за виплатою державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом «гроші ходять за дитиною», які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, прийомних та опікунських сім’ях .
 Своєчасно виплачується одноразова грошова допомога, передбачена дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку. У 2009 році 5 дітей отримали одноразову грошову допомогу.
Проводиться робота щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх. У 2009 році неповнолітніми скоєно 8 злочинів, у 2008 році-9.
Службою у справах дітей систематично проводяться профілактичні рейди «Канікули», «Урок», «Підліток», «Діти вулиці» щодо виявлення дітей, які жебракують. У 2009 році не виявлено дітей, схильних до жебракування та бродяжництва. 
У зв»зку з закінченням строку дії Програми соціально-економічного розвитку району на 2009 рік пропоную дане розпорядження зняти з контролю.
 
 

Цікаві факти
Відповідно до статистичних даних, у Червоноармійському районі спостерігається зменшення населення. Так, станом на 1 січня 2010 року проживає 24 тисячі мешканців. А 1січня 2009 року район нараховував 24 330 жителів.
За оперативними статистичними даними, станом на 01.01.2010 року в районі зареєстровано 520 об’єднань громадян. Серед них 56 політичних партій, 37 громадських, 105 профспілкових та 1 благодійна організації.
Червоноармійська районна картинна галерея «Пулинські барви» стала дипломантом І Всеукраїнського конкурсу музеїв.
За 2009 рік в районі народилося 294 малюків. У потойбіччя відійшло 433 людини. Зареєстровано 124 шлюби. Розлучилося 56 подружніх пар.

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
4
всього:
6339
перегл. сторінки:
73

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада