Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 03:34

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
26 червня - Міжнародний день боротьби з наркоманією

           26 червня світова спільнота відзначає свято всесвітнього значення - Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Свято Міжнародний день боротьби з наркоманією був заснований у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співпрацю для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 на основі рекомендації Міжнародної конференції з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, яка прийняла план діяльності з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами.

       Проблемам наркотиків в 1998 році була присвячена спеціальна сесія, проведена Генеральною Асамблеєю ООН. В результаті цієї сесії була поставлена мета - істотно зменшити всесвітню проблему наркоманії до 2008 року. Але, за оцінками ООН, загальносвітове число осіб, що вживають наркотики, в даний час складає не менше 185 млн. осіб (тобто 3% всього населення нашої планети, або близько 12% населення у віці від 15 до 30 років). На жаль, наслідки наркозалежності для демографічних показників стають все більш загрозливими з кожним днем. Збільшується частка неповнолітніх і підлітків серед споживають наркотики, збільшується і число жінок, причетних  до цієї страшної залежності. Лікарі-наркологи дуже стурбовані проблемою наркоманії, серед їх тверджень і те, що якщо 3-4 роки тому середній вік юних наркоманів складав 16-17 років, то на сьогоднішній день цей показник знизився до 13-14 років. За статистичними показниками за останні десять-дванадцять років збільшилася в сім разів число жінок, що вживають наркотичні та психотропні препарати.

       Наркоманія, мабуть, одне з найстрашніших явищ нашої сучасності. З кожним днем все більше людей потрапляє в страшні мережі пороку, намагаючись за допомогою нього сховатися від щоденних проблем. Плата за подібні експерименти над власним життям безмежно велика, а результати часом необоротні. Навіть пройшовши спеціальний курс лікування, людина не може звільнитися від наркотичної залежності. І минуло багато років може виникнути нестерпна тяга знову повернутися до наркотиків. І те, що раніше здавалося легким порятунком від щоденної рутинної життя, перетворюється в нескінченні дні абсолютної порожнечі і кошмару. Вибір людини - його крок, але вибрати з двох можливих варіантів "за" і "проти" наркотики - це дуже велика і згубний рішення для будь-кого.   

      На жаль, в даний час наркоманія є дуже прибутковим бізнесом, що дозволяє збагачуватись на нещастях інших. Місцями зосередження наркоторгівлі по праву вважаються держави Близького і Середнього Сходу, Азії. Постачальником світового масштабу героїну є Афганістан. Чималу частку в розповсюдженні наркотичних засобів займають також країни Латинської Америки.

       Міжнародний день боротьби з наркоманією сприяє впровадженню в громадські маси серйозної проблеми нашого часу - проблеми наркоманії. Рішенням цього питання повинен бути стурбований кожна людина в будь-якій точці земної кулі. Тільки завдяки зусиллям спільної боротьби можна очікувати на позитивні результати у вирішенні глобальної проблеми сучасності - наркоманії.

       За більш  детальною інформацією звертайтесь до Червоноармійського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді.

Наша адреса: смт. Червоноармійськ, вул. Леніна, 123, кімната 211; телефон: 32 - 1 - 72

         

 

Цікаві факти

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
20
всього:
41892
перегл. сторінки:
329

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада