Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 08:21

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Питання, що найчастіше виникають на місцях при нарахуванні дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби


 

Питання 1:. Порядок нарахування дотації за молодняк, народжений від корів, які знаходяться в оренді у сільськогосподарських кооперативах.

Відповідь: Виплата дотації може бути здійснена і у випадку, коли молодняк народився в господарстві фізичної особи - власника корови, яка передана в оренду сільськогосподарському кооперативу (без зміни власника тварини), утримується в його господарстві і про що зроблено запис в погосподарській книзі.

У випадку, коли договором оренди, укладеним між фізичною особою - власником корови та сільськогосподарським кооперативом визначено, що продукція від переданої в оренду корови, зокрема, теля, є власністю кооперативу, то дотація на таке теля не виплачується.

Питання 2. Як і коли нараховується дотація за збереження молодняку.

Відповідь: У пункті п'ятому Порядку зазначено розмір дотації залежно від віку тварини на момент першого подання документів фізичною особою, відповідно 250, 500, 750 гривень.

А наступні 250 гривень людина зможе отримати через три місяці, а НЕ РАНІШЕ, утримання цього ж молодняка у своєму подвір'ї.

Звертаю увагу: не перехід тварини у наступну вікову групу (наприклад було 5місяців - отримав 250 гривень, а через місяць стало  6 місяців - і отримав ще 250 гривень), а ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ УТРИМАННЯ (якщо в 5місяців - отримав 250 гривень, то наступні 250 - отримає коли тварині буде 8 місяців).


Питання 3. Відмова сільських, селищних та міських рад у прийманні документів коли у книзі погосподарського обліку зазначено головою домогосподарства – одну особу, а тварини зареєстровані на іншого члена домогосподарства.

Відповідь : Це питання врегульовано пунктом 1.4. Інструкції, в якому визначено поняття «домогосподарство (домашнє господарство), а саме що це – сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство… тощо.

Таким чином, утримувачем худоби вважається будь яка людина, яка згідно з записом у погосподарській книзі є членом даного домогосподарства.

Тобто – документи на отримання дотації подає фізична особа – член домогосподарства, який згідно з паспортом ВРХ є власником тварин.

Крім цього внесено відповідну зміну до Порядку, зокрема слово «господарство» замінено на слово «домогосподарство» з метою приведення Порядку у відповідність Інструкції з ведення по господарського обліку.
 

Питання 4. Відмова сільських, селищних та міських рад у прийманні документів якщо з 1 по 15 січня 2012 року не було здійснено запис у книзі погосподарського обліку про наявність поголів'я.

Відповідь : Якщо молодняк не був внесений в погосподарську книгу у січні, але фактично утримується в домогосподарстві, то про це може і повинен бути здійснений запис в погосподарську книгу протягом року (вивчайте інструкцію), і це не може слугувати відмовою у прийнятті документів.

У разі таких відмов, сільська, селищна чи міська рада у письмовому вигляді повинна повідомити людині про причини відмови, і вже в судовому порядку можливе вирішення даного питання.

 

Питання 5. Нарахування дотації мешканцям міст обласного та республіканського підпорядкування.

Відповідь: приймання та реєстрацію первинних документів від фізичних осіб здійснює міська рада. Міська рада веде журнал обліку, та згідно з ним, щомісяця оформлює реєстр фізичних осіб, які мають право на отримання дотацій за молодняк великої рогатої худоби на подає його Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим та головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій. Мінагрополітики АР Крим та головні управління на підставі цих реєстрів здійснюють нарахування та складають Відомість про нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби і подають її та платіжні доручення органам Казначейства регіону для перерахування дотації утримувачам худоби – мешканцям міст республіканського чи обласного підпорядкування. З цього питання внесено відповідні зміни до Порядку.

 

 


Цікаві факти

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
20
всього:
41892
перегл. сторінки:
373

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада