Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 07:31

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ПАМ’ЯТКА "Як не стати живим товаром"

       Торгівля людьми – це перевезення їх з одного місця до іншого, здійснюване силоміць або шляхом введення в оману обіцянками гарної роботи чи шлюбу за кордоном. Торгівля людьми є сучасною формою работоргівлі, і той, хто займається цим «бізнесом», не вагаючись завдасть лиха Вам і Вашій родині.

П'ять правил безпеки, які повинен знати кожен

1. Стережіться небезпеки торгівлі людьми!

Якщо Ви обмірковуєте пропозицію працевлаштування за кордоном, будь ласка, відвідайте сайт Програми боротьби з торгівлею людьми Місії Міжнародної Організації Міграції в Україні, яка працює з метою запобігання торгівлі людьми, щоб мінімізувати ризик стати «живим» товаром. Ви можете також зателефонувати на гарячу лінію ЧОГМО „Сучасник"  (0372) 58-55-96, а також 8-800-505-50-10 - БЕЗКОШТОВНО зі стаціонарних телефонів в Україні; 527 - БЕЗКОШТОВНО з номерів Life:), Куіvstаг та UМС.

2.  Стережіться шахрайських агентств!

Будьте обережні!  Перш  ніж скористатись послугами тієї чи іншої компанії, прискіпливо зберіть інформацію про неї, умови, гарантії, відповідальність, соціальні гарантії та захист у чужій державі, оскільки, на жаль, зараз в Україні діє чимало шахрайських компаній.

Пам’ятайте, що фотографію, яку Ви надіслали через шлюбне агентство може розглядати продавець «живого» товару, а не потенційний наречений. За кордоном немає дефіциту робочої сили, а легальне зайняття бізнесом чи працевлаштування некваліфікованого робітника практично неможливе.

3. Обережно з паспортом!

Ніколи нікому не віддавайте свій паспорт, окрім як працівникам посольств, консульських установ та прикордонних пунктів пропуску. Це Ваш ідентифікаційний документ і він повинен завжди бути у Вас. Якщо Ви загубили свій паспорт за кордоном або ж його відібрали у Вас силою, звертайтесь до посольства чи консульства України у відповідній країні. Без цього документу Ви фактично являєтесь нелегалом, за що можна нести відповідальність за законами країни перебування, а повернення додому практично неможливе.

4. Будьте готові до надзвичайних ситуацій!

Занотуйте контактну інформацію посольства/консульства України в країні, до якої збираєтесь і негайно зв'яжіться зі співробітниками відповідної установи в скрутній ситуації. Підтримуйте телефонні контакти з рідними та друзями, які могли б вживати заходи з надання допомоги по виходу із складного становища, в яке Ви потрапили із забезпеченням необхідного захисту як іноземного громадянина.

5. Зробіть ксерокопії всіх важливих документів!

Ще до виїзду скопіюйте свій паспорт, візи, страховий поліс та всі інші документи, пов'язані з одержанням дозволу та виїзду за кордон. Тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того, залишіть копії своїм рідним або близьким в Україні. У випадку втрати оригіналів, копії документів стануть Вам у великій пригоді.

Районний центр соціальних служб для сім ї, дітей та молоді

 

Цікаві факти

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
19
всього:
41892
перегл. сторінки:
271

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада