Веб-сайт Червоноармійської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Червоноармійський район, смт. Червоноармійськ, вул. Леніна, 123, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, economica@nv.zt.ukrtel.net
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 08:28
Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 
Пошук по сайту
Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Новопризначений голова Червоноармійської райдержадміністрації працюватиме на забезпечення миру та спокою в районі

6 травня громада Червоноармійщини отримала нового керівника району. Леоніда Фесенка представив голова облдержадміністрації Сидір Кізін. За словами очільника області, це один з найкращих вчителів регіону, довгий час працює в районі, сподвижник, і такою має бути його команда.

Леонід Фесенко, 1962 року народження, закінчив Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського, заслужений вчитель України. Працював у різних школах району, впродовж кількох років був заступником голови Червоноармійської райдержадміністрації. Останнім часом працював заступником директора з навчально-виховної роботи та вчителем образотворчого мистецтва Вацлавпільської гімназії Червоноармійського району.

Леонід Віталійович у своєму виступі перед громадою району висловив подяку за високу довіру. Своє завдання він бачить у конкретних справах на благо людей, на забезпечення миру і спокою у районі.

«Червоноармійський район завжди був дружним, робив добрі справи. Я вірю, ми з вами спільно переможемо труднощі. Ми маємо пам’ятати, якою ціною дістався мир в Україні, і зробимо все для його збереження», - закликав представників громади району Леонід Фесенко.

Під час представлення району було передано висококласний автомобіль швидкої допомоги. За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Кобилінського, район отримає маленьку лікарню на колесах, оскільки тут є все необхідне для надання невідкладної екстреної медичної допомоги мешканцям району.

Прес-служба облдержадміністрації

Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.03.2014 року у Реєстрі зареєстровано17 131 виборців
Статистика
сьогодні:
45
всього:
56998
перегл. сторінки:
88

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада