Веб-сайт Червоноармійської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Червоноармійський район, смт. Червоноармійськ, вул. Леніна, 123, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, economica@nv.zt.ukrtel.net
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 03:23
Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 
Пошук по сайту
Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Червоноармійське підприємство освоїло понад 1 млн. євро приватних інвестицій

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін з робочим візитом відвідав підприємство ТОВ «Юкреініан Клеузінг Кампані» в Червоноармійську, яке спеціалізується на пошитті верхнього одягу і першим у районі почало широко залучати іноземні інвестиції. «Юкреініан Клеузінг Кампані» засноване у 2007 році і від початку своєї діяльності вже освоїло понад 1 млн. євро приватних інвестицій. За минулий рік було реалізовано продукції на суму 3 млн. 146,9 тис. грн.

«Такі сучасні підприємства, котрі випускають високоякісні товари у відповідності до європейських стандартів, потрібні нашій області. Адже надають людям робочі місця та наповнюють податками місцеві бюджети. А це розвиток інфраструктури та соціальної сфери», - зазначив Сидір Кізін.

Технічний директор німецько-українського підприємства «Юкреініан Клеузінг Кампані» Джоні Декарт зазначив, що двері завжди відкриті для всіх, хто бажає ознайомитися із роботою компанії. Крім того, відмітив, що виробництву не вистачає кваліфікованих кадрів. Адже роботою можуть забезпечити ще мінімум півтора десятки людей.

За словами головного інженера Анатолія Андрійчука, наразі у виробничому цеху працює 60 чоловік. Проблема - у кваліфікованих кадрах, які можуть виробляти якісну продукцію. Потужності підприємства дозволяють у майбутньому працювати у 2-3 зміни, забезпечуючи робочими місцями 200 людей. Середня заробітна плата працівників «Юкреініан Клеузінг Кампані» від 2 до 3 тис. грн.

Підприємство «Юкреініан Клеузінг Кампані» випускає брендовий одяг, який збувається у країнах всього світу. Але працює виробництво на давальницькій сировині, тому вся продукція виготовляється лише на експорт.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.03.2014 року у Реєстрі зареєстровано17 131 виборців
Статистика
сьогодні:
45
всього:
56998
перегл. сторінки:
75

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада