Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАНЕПОКОЄНІ ЗАГИБЕЛЮ ДІТЕЙ НА ВОДОЙМАХ ВЛІТКУ!

З початком купального сезону люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко - у стані сп’яніння, пірнають у воду з човнів та урвищ, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків. Лише впродовж 2014 року в Україні на водних об’єктах загинуло 362 людини, серед яких 121 дитина. 7 дітей минулого літа потонуло на Житомирщині.

Нажаль і в нашій області цього року є перші жертви відпочинку на воді. На річках, кар’єрах та ставках тільки за період з 25 травня по 10 червня загинуло семеро осіб,  серед яких двоє дітей. Станом на 08 червня 2015 року на водоймах Червоноармійського району загинула одна людина. 
Нещасний випадок з дітьми стався 7 червня поблизу с. Рудня Фасівська Володарсько-Волинського району. 5-річний хлопчик приїхав у гості до бабусі із Коростенського району та з відома дорослих вирушив на рибалку разом з 8-річним місцевим жителем. Коли о 19 годині діти не повернулися, схвильовані родичі розпочали пошуки. Побачивши на березі річки Тростяниця знайомі речі, один із родичів зайшов у воду та майже одразу виявив на дні бездиханне тіло молодшого хлопчика. Зрозумівши, що там може бути ще одна дитина, чоловік за допомогою грабель обстежив дно водойми і натрапив на тіло старшого хлопчика. Усі обставини події з’ясовуються.
Аби попередити нещасні випадки під час відпочинку на водоймах, рятувальники радять дотримуватись правил безпечної поведінки. Батькам - не залишати дітей поблизу води без нагляду і переконатися, що їхнє дозвілля буде безпечним. Якщо діти не вміють плавати, не дозволяти їм заходити у воду глибше ніж по пояс, плавати на надувних матрацах або камерах. Трагічно закінчується і пірнання з плотів, човнів, пристаней та інших плавзасобів, а також урвищ. Слід уникати води зі швидкою течією та не запливати далеко від берега.
Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати  у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.
Як свідчить аналіз, трагедії на воді трапляються саме в місцях стихійного відпочинку населення на воді. Купатися безпечно лише там, де є рятувальні пости, а отже і обстежене дно водойм, є можливість своєчасно отримати допомогу, в тому числі і медичну.
Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Червоноармійський РС 
УДСНС України у Житомирській області.

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
5
всього:
132296
перегл. сторінки:
322
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0