Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Міжнародна легкоатлетична естафета «Всесвітній біг заради гармонії» пройшла через Червоноармійський район

         17 червня через територію району проходив обласний  етап міжнародної легкоатлетичної естафети «Всесвітній біг заради гармонії».

           Всесвітній біг заради гармонії - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

         Команда учасників складається з двадцяти чоловік з різних областей України. Вік найстаршого учасника - 61, наймолодшому – під 30 років.

         Капітан команди - Євген Фурс.

          В Україні «Всесвітній біг за ради гармонії» проводиться з 1991року. За цей час палаючий факел тримало близько 340 000 людей, які подолали понад 50 000 км у всіх областях нашої країни.

        В цьому році маршрут охоплює території шести областей України, серед яких і Житомирська область.  Розпочався марафон 5 червня в Києві, а закінчиться 20 червня в Хмельницькому. Планується подолати близько 1140 км, тривалість пробігу становитиме 16 днів.

        Честь зустрічати спортсменів випала і нашому невеличкому району.

       Першими спортсменів на межі з сусіднім Черняхівським районом зустрічали представники райдержадміністрації.  Начальник відділу у справах сім’ї, молоді  та спорту Черняхівської РДА Олександра Федосеева передала палаючий факел головному спеціалісту сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Віті Мельник.  На івановицькій землі учасників естафети з квітами та оплесками зустрічав  сільський голова Сак П.А., учні місцевої школи та громада села. Під час зупинки палаючий факел учасники естафети передавали тримати усім жителям громади, провели невеличку естафету для дітей та після перепочинку продовжили рух до смт.Червоноармійськ.

Біля погруддя Шевченка  на спортсменів чекав голова райдержадміністрації В.М.Байда, селищний голова О.С.Гаврилюк та  громада селища. Голова райдержадміністрації  В.М. Байда привітав учасників марафону на червоноармійській землі, побажав гарних спортивних досягнень та вдалого проведення марафону. Учасниками марафону  покладена корзина квітів до погруддя Т.Г.Шевченка.

Далі на спортсменів чекала вечеря та відпочинок.

Наступного дня учасники естафети «Всесвітній біг заради гармонії» вирушили  в дорогу. Провести їх прийшли керівники району та громадськість. Учні спортивної дитячої школи приєдналися до учасників марафону та пробігли вулицями Червоноармійська.

 

Апарат РДА

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
5
всього:
132296
перегл. сторінки:
350
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0