Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Боротьба з бурштиновою мафією триває

У квітні 2014 року в Олевському районі Житомирської області невідомі озброєні особи розпочали незаконний видобуток бурштину. В районі сіл Замисловичі, Кам’янка-Лопатичі, Шебедиха Олевького району видобуток проводився систематично, до того ж за допомогою мотопомп. У жителів села були скуплені пайові землі, на яких попередньо виявили родовища.

Проблема незаконного видобутку дорогоцінного каміння залишається гострою і зараз. Тому голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів виїзну робочу нараду в Олевському  районі за участю представників правоохоронних і контролюючих органів. Мета зустрічі – врегулювання ситуації незаконного видобутку бурштину.

Поки питання легалізації видобутку «сонячного каменю» врегульовується законодавчо, голова ОДА запропонував конкретний план дій.

В області буде створено міжвідомчі робочі групи  з протидії незаконного видобуванню  бурштину на територіях північних районів Житомирщини. Разом з тим голова ОДА зазначив, що звернеться до Кабінету Міністрів, Генеральної прокуратури, Ради національної безпеки та оборони, Служби безпеки України з клопотанням про вжиття заходів щодо зупинення незаконного видобутку бурштину в Житомирській області.  Також буде опрацьовано питання визнання окремих територій Олевського району зоною екологічного ризику. 

 

З огляду на численні звинувачення громадян щодо бездіяльності працівників правоохоронних органів, голова облдержадміністрації дав доручення перевірити причетність кожного працівника органів УМВС, СБУ та прокуратури до прикривання незаконного видобутку бурштину, а голові Держгеокадастру надати інформацію про усі виділені земельні ділянки на території Олевського району за період 2014-2015 р. «У разі встановлення порушень законодавства або нецільового використання  земель прошу зробити  кадрові висновки вже до кінці червня», – наголосив  керівник області та дав доручення вжити заходів шодо припинення існування пунктів збору бурштину.

«Не знімається відповідальність і з керівництва лісогосподарських підприємств північних районів. Саме ви повинні своєчасно інформувати правоохоронні органи про факти несанкціонованих вирубок лісу», - сказав  голова ОДА.

Водночас голова облдержадміністрації зазначив, що одного лише прийняття закону буде недостатньо без роботи на місцях та рішучих заходів правоохоронців.

 

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
6
всього:
132296
перегл. сторінки:
316
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0