Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
День селища, обласне свято «Пулинський млинець» та День молоді

28 червня  ще з самого ранку над Червоноармійськом лунала українська пісня, метушилися громада та раділа дітвора. Адже саме сьогодні в Червоноармійську проходило декілька заходів: обласне свято «Пулинський млинець», день селища та день молоді. А ще всі ці заходи відбувалися у важливий для України день – День Конституції України.

     Під час свята діяла  виставка народних майстрів селища та громад району, гостей із районів області.

    Свято проходило з благодійною метою -  збір коштів для підтримки сімей району, члени яких знаходились або знаходяться в зоні АТО. Під час свята зібрано 4,900  тис.грн.

    На свято запрошені земляки-воїни АТО та члени їх родин, які були відзначені оргкомітетом свята. Також вшановано родини переселенців.

       Жителів району, гостей та запрошених зі святом вітали голова райдержадміністрації В.М.Байда, голова районної ради В.В.Галущинський, селищний голова О.С.Гаврилюк. 

         На свято запрошений народний депутат України Володимир Литвин.

        Обряди, пов’язані із традиціями випікання млинців, продемонстрували фольклорні колективи Стрибізького, Соколівського, Курненського та Великолугівського сільських Будинків культури.

        На свято завітали аматорські колективи та майстри кулінарії із Ємільчинського, Коростенського, Малинського, Житомирського та Володарсько-Волинського районів, а також представники громадської організації «Житомирська спілка волинських чехів».

До дня селища було відзначено громадян Червоноармійська в різних номінаціях. Серед яких, золоте весілля – Гриценки Віталій Феодосійович та Валентина Прохорівна, срібне весілля – Опанащук Іван Андрійович та Мирослава Миколаївна, багатодітна родина – Григорчуки Іван Анатолійович та Леся Олексіївна, «заквітчаність двору» - Родина Молчанових – Галина Іванівна та Руслан Валерійович, «найкращий благоустрій торгівельної точки» – Врублевський  Олег Юрійович, «установа, заклад, організація найкращої заквітчаності та благоустрою» - Червоноармійська районна організація українського товариства мисливців та рибалок, «наймолодша сім’я селища – Вадим та Лілія Сак, «наймолодший житель селища»- Кіра Сак, «творчо-активна особистість» - Яна Колесник, «спортивна надія селища» - Сергій Сірик.

Також з нагоди дня молоді нагороджено:

 Мосійчук Марію Олександрівну – кореспондента редакції районної газети «Вісті»,

Гринчук Катерину Миколаївну– головного спеціаліста з питань кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

Баліцьку Олену Вікторівну – викладача Червоноармійської школи мистецтв,

Кучерук Світлану Миколаївну – учасницю художньої  самодіяльності РБК.

     Під час заходу працювало журі у складі  заступника директора обласного центру народної творчості Г.В.Шубіної, заступника голови Червоноармійської районної ради М.П.Захарчука, директора районної бібліотеки Л.М.Пилипчук.

Журі було визначено серед установ, колективів, організацій та громад за презентацію найкращими громади: Ялинівська, Курненська,  Андріївська, серед  установ та організацій  – центральна районна лікарня, РЕМ, Соколівське стаціонарне відділення для постійного проживання громадян територіального центру та управління ветеринарної медицини.

        Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» - І місце – Євген Боярський (м.Київ) та ІІ місце – родина Янчевських (смт.Червоноармійськ).

Спеціальним призом відзначено майстра кулінарії В.П.Хромову (Червоноармійська селищна рада)

           Всіх учасників відзначено подяками та пам’ятними сувенірами.

           Святковий концерт дарував присутнім гарну атмосферу.

 

 

Апарат райдержадміністрації

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
5
всього:
132296
перегл. сторінки:
729
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0