Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 07:53

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
«Візьміть дитину у родину»

Тому, хто виріс у рідній сім'ї, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Майже безпорадна, без підтримки та любові, вона, як пересаджений паросток на палючому сонці, - наодинці із складними життєвими проблемами. Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, у тому числі, на право прийняття важливих рішень від імені своїх дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло і любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні та побутові навички необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини, якого б віку вона не була.
         Діти повинні зростати у сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині повинна слугувати інша сім’я.
В Україні цілеспрямовано проводиться значна робота зі створення такої форми державної опіки як прийомна сім'я. Це надає можливість дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, рости та виховуватися в сім'ї.
         Відповідно до законодавства України, прийомна сім’я - сім’я або окрема особа, яка добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
         Прийомні діти виховуються у прийомній сім'ї до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівня акредитації – до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку. Одному із прийомних батьків виплачується грошове забезпечення на утримання прийомних дітей у розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку, а також грошова винагорода для батьків у розмірі 35% відрахувань від загальної суми виплат на дітей.

         Прийомна сім’я має дати дитині захист у важкий для неї період. Прийомні батьки покликані допомогти дітям у вирішенні їх насущних проблем.

         Якщо Ви не байдужі до долі дітей, якщо ви бажаєте зробити щасливою дитину, позбавлену батьківської любові - ми вам допоможемо.

         За детальнішою інформацією звертайтесь у Червоноармійський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: смт. Червоноармійськ, вулиця Шевченка, 104.  Телефон: 32-1-72.

 

 


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 05.01.2016 року у Реєстрі зареєстровано 17042 виборців

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
37
всього:
85006
перегл. сторінки:
11

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада