Щодо надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  проведено опитування та складено 68 соціальних паспортів демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 паспорт сім’ї загиблого військовослужбовця.

На облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, взято 114 учасників антитерористичної операції ( 112 учасники  бойових дій, 2 інваліди війни ІІІ групи) та  1 сім’я загиблого військовослужбовця. Даним особам надано пільги на оплату житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, проводиться нарахування та виплата компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу.

38 військовослужбовцям проведено нарахування субсидії на житлово-комунальні  послуги на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Згідно даних, які внесені до соціального паспорта, забезпечення земельною ділянкою потребують 20 військовослужбовців, із них 17 уже виділена. 3 заяви знаходиться на розгляді у Житомирській міській раді

26 учасників АТО перебувають на обліку в центрі зайнятості, як такі, що  потребують працевлаштування. 3 військовослужбовці працевлаштовані.

На забезпечення санаторно-курортним лікуванням до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося 28 військовослужбовців, 9  з яких отримали путівки на оздоровлення.

У ході проведення АТО отримали поранення 17 військовослужбовців, 7 з яких демобілізовані, 2 встановлено групу інвалідності. Після лікування та реабілітації  3 повернулися в зону проведення АТО, інші   після лікування находяться на реабілітації. Кожна сім’я пораненого військовослужбовця отримала від 2000 грн. до 3500  грн.  матеріальної допомоги.

В районі створена та діє комісія по  розподілу коштів учасникам АТО та членам їх сімей. Кожна сім’я  військовослужбовця, в яких є діти, отримала матеріальну допомогу з розрахунку 200 грн. на дитину.

Сім’ям  військовослужбовців надається допомога у влаштуванні дітей до дошкільних, позашкільних навчальних закладів, а також діти забезпечуються безкоштовним харчуванням у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. 13 дітей учасників АТО оздоровлені в таборі «Лісовий берег».

Батькам загиблого військовослужбовця проведено нарахування субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу та за рахунок місцевого бюджету виділена матеріальна допомога.

     В райдержадміністрації створено реєстр звернень учасників АТО та членів сімей мобілізованих військовослужбовців. Станом на 25.02.2016 року звернулось 137 сімей учасників АТО. 124 заяви розглянуто позитивно, 13 заяв перебуває в стадії вирішення. 5 сімей учасників АТО забезпечено дровами.  1 сім'ю забезпечено комплектом військового одягу. Виділено матеріальну допомогу 2 сім'ям  в розмірі по 1,5 тис. грн..,  5 сім’ям в розмірі по 1 тис. грн. та 110 сімям в розмірі по 500 грн., 1 сім'ї виділено допомогу  на поховання учасника АТО  в розмірі 3 тис. грн.


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: