Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня November 29th 2021 | 02:46

Пошук по сайту

Опитування
Якби вибори до Верховної Ради України відбулись сьогодні, за яку політичну силу Ви віддали б свій голос:
БЮТ
Єдиний центр
КПУ
Наша Україна
Народна партія
Соціалістична партія
Інша
Проти всіх
голосувати не буду
Партія регіонів
Щодо надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  проведено опитування та складено 68 соціальних паспортів демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 паспорт сім’ї загиблого військовослужбовця.

На облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, взято 114 учасників антитерористичної операції ( 112 учасники  бойових дій, 2 інваліди війни ІІІ групи) та  1 сім’я загиблого військовослужбовця. Даним особам надано пільги на оплату житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, проводиться нарахування та виплата компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу.

38 військовослужбовцям проведено нарахування субсидії на житлово-комунальні  послуги на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Згідно даних, які внесені до соціального паспорта, забезпечення земельною ділянкою потребують 20 військовослужбовців, із них 17 уже виділена. 3 заяви знаходиться на розгляді у Житомирській міській раді

26 учасників АТО перебувають на обліку в центрі зайнятості, як такі, що  потребують працевлаштування. 3 військовослужбовці працевлаштовані.

На забезпечення санаторно-курортним лікуванням до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося 28 військовослужбовців, 9  з яких отримали путівки на оздоровлення.

У ході проведення АТО отримали поранення 17 військовослужбовців, 7 з яких демобілізовані, 2 встановлено групу інвалідності. Після лікування та реабілітації  3 повернулися в зону проведення АТО, інші   після лікування находяться на реабілітації. Кожна сім’я пораненого військовослужбовця отримала від 2000 грн. до 3500  грн.  матеріальної допомоги.

В районі створена та діє комісія по  розподілу коштів учасникам АТО та членам їх сімей. Кожна сім’я  військовослужбовця, в яких є діти, отримала матеріальну допомогу з розрахунку 200 грн. на дитину.

Сім’ям  військовослужбовців надається допомога у влаштуванні дітей до дошкільних, позашкільних навчальних закладів, а також діти забезпечуються безкоштовним харчуванням у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. 13 дітей учасників АТО оздоровлені в таборі «Лісовий берег».

Батькам загиблого військовослужбовця проведено нарахування субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу та за рахунок місцевого бюджету виділена матеріальна допомога.

     В райдержадміністрації створено реєстр звернень учасників АТО та членів сімей мобілізованих військовослужбовців. Станом на 25.02.2016 року звернулось 137 сімей учасників АТО. 124 заяви розглянуто позитивно, 13 заяв перебуває в стадії вирішення. 5 сімей учасників АТО забезпечено дровами.  1 сім'ю забезпечено комплектом військового одягу. Виділено матеріальну допомогу 2 сім'ям  в розмірі по 1,5 тис. грн..,  5 сім’ям в розмірі по 1 тис. грн. та 110 сімям в розмірі по 500 грн., 1 сім'ї виділено допомогу  на поховання учасника АТО  в розмірі 3 тис. грн.


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 05.01.2016 року у Реєстрі зареєстровано 17042 виборців

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
28
всього:
96907
перегл. сторінки:
26

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада