Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 03:05

Пошук по сайту

Опитування
Якою мірою Ви задоволені якістю надання медичних послуг закладами району
не задоволені;
цілком задоволені;
рідко задоволені;
важко сказати
Вжити усіх заходів аби не допустити пожеж!

     Пулинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області вкрай стурбований становищем, яке склалося в районі, що пов’язане з ростом чисельності пожеж на території району. Станом на 10 жовтня 2016 року на території Пулинського району виникло 62 пожежі, що в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року на 16 пожеж більше (46). Основними причинами пожеж є необережне поводження з вогнем та несправність електромереж.

          Незабаром розпочнеться опалювальний сезон. У зв’язку зі збільшенням кількості пожеж на території району, та з метою запобігання пожежам, травмування та загибелі людей на них, Пулинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до усіх мешканців району звернути увагу на стан пічного опалення та електрогосподарства осель. Несправну або пошкоджену електропроводку необхідно терміново замінити. Необхідно слідкувати за тим щоб електромережа не була перевантажена. У більшості житлових будинків електропроводка протягом багатьох десятків років не замінювалася, проте з настанням низьких температур в електромережу вмикається по декілька потужних нагрівальних електроприладів. Також аби запобігти виникненню пожеж від приладів опалення, необхідно, в період опалювального сезону,  не менше двох разів на квартал здійснювати труску сажі. Часто причиною  пожежі стає загоряння сажі в димарі та перенакалювання печі. Тому палити грубку потрібно вміло, помірно.  Поблизу  печей  не можна сушити білизну, дрова, взуття. Категорично забороняється розташовувати меблі ближче 1м від приладів опалення. Біля топкового отвору на дерев’яній підлозі необхідно встановити притопочний металевий лист розмірами 0,5Х0,7м. Також не рекомендується залишати  малолітніх дітей біля палаючих грубок без догляду дорослих.

Задля запобігання виникнення пожеж в оселях необхідно вжити усіх  заходів щодо приведення електромереж та приладів опалення у справний пожежобезпечний стан.

           Пулинський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до селищного, сільських голів, депутатів селищної та сільських рад, соціальних працівників з проханням надавати посильну допомогу громадянам похилого віку у приведенні приладів опалення в пожежобезпечний стан. Адже питання запобігання виникнення пожеж в оселях наших громадян, запобігання травмування та загибелі людей на пожежах – справа спільна.   

           Шановні жителі Пулинщини Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки. Пам`ятайте, що пожежу легше попередити, ніж загасити та відвернути ті наслідки які можуть трапитися під час її виникнення.

 

 

                                                                Головний інспектор Пулинського РС

                                                             Управління ДСНС України

                                                             у Житомирській області

                                                             майор служби цивільного захисту

                                                                                             М.А. Павловський


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 21.11.2016 року у Реєстрі зареєстровано 16968 виборців

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди


Статистика
сьогодні:
715
всього:
110263
перегл. сторінки:
62

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада