Готуємося до Дня селища та обласного свята "Пулинський млинець"

29 травня в селищній раді відбулося перше засідання щодо організації проведення Дня селища та обласного свята «Пулинський млинець». Участь у засіданні  взяли керівники установ, організацій району. Під час засідання селищний голова Олександр Гаврилюк  розповів про примірний  план організації проведення святкування та звернувся до присутніх керівників щодо надання пропозицій до проведення даних заходів. 

Захід планується провести 25 червня в селищному парку, початок – о 10.30 год. В програмі передбачається: виставки творчих робіт умільців району, виставки робіт районної школи мистецтв, презентація кулінарних здібностей установ, організацій району, відзначення громадян селища в різних номінаціях, святковий концерт, атракціони для дітей, конкурси, розваги.

В.о.начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Громська повідомила , що до облдержадміністрації подані пропозиції щодо проведення обласного свята «Пулинський млинець». Готується наказ та Положення про проведення заходу.  На захід будуть запрошуватись представники інших районів. Під час проведення свята відзначатиметься найкращий кулінарний виріб.

24 червня, до Дня молоді, планується дискотека та відзначення активних, спортивних молодих людей.

Шановні жителя селища запрошуємо  долучитися до організації проведення святкування Дня селища та обласного свята «Пулинський млинець». Пропозиції щодо організації святкування прохання  надавати селищній раді до 15 червня 2017 року  за тел.. 31 2 04.

 
 

© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0