Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 24 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
День захисту дітей відзначили в районному Будинку культури

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей. Щоб ці надії здійснились, ми маємо разом підтримувати і захищати наше молоде покоління.

 Так, вже стало традицією, щороку проводити в районному Будинку культури  свято до  Міжнародного  Дня захисту дітей. 

 Учасниками святкового дійства  були самі ж діти, які завзято  танцювали та співали. Музичні подарунки присутнім дарували: вихованці  дошкільних закладів смт.Пулини «Сонечко» та  «Ялинка», хореографічні колективи районної школи мистецтв: «Сузір’я»  під керівництвом Олени Оріховської та  «Непосиди» під керівництвом  Любові Хорощук, хореографічний колектив Будинку дитячої творчості «Колорит»  під керівництвом  Максима Пташнюка.  Пісенні твори звучали у виконанні Альони Волосянської, Ангеліни Фіогностової.

Учасників свята вітали депутат обласної ради Д.І.Кропачов, заступник голови райдержадміністрації С.І.Трохименко, голова районної ради А.П.Липко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації О.Д.Клименко.

Ерудитів, відмінників навчання, кращих учнів шкіл відзначено Грамотами райдержадміністрації та районної ради і  подарунками. Дану відзнаку отримали: Валерія Сидорчук, Олександра Лубчук, Софія Бернадська, Яна Колесник, Тетяна Хилевич.

За спортивні досягнення головою  районної організації ФСТ «Колос» Шакурою М.П. вручено Грамоти райдержадміністрації та районної ради і подарунки: призеру районних та обласних змагань Олександру Іванчику, призеру обласного турніру з настільного тенісу Олександрі Опанащук та переможцю  обласних змагань з футзалу Павлу Сірику.

За активну участь у культурно – мистецьких заходах цінні подарунки та Грамоти райдержадміністрації та районної ради отримали Альона Волосянська, Ілона Антонюк та юна художниця Дарина Кищак.

Під час святкового концерту розіграна безпрограшна лотерея, де всі учасники отримали різноманітні призи.

Також для дітей  проведений конкурс малюнку на асфальті. За результатами конкурсу переможці отримали путівку в дитячий оздоровчий табір «Дзвіночок» с.Дениші, серед яких: Дарина Кищак, Іванна Кравченко, Ганна Махнаєва. Путівки для відпочинку дітей надав  депутат обласної ради Кропачова Д.І.

Вся присутня на святі дітвора отримали морозиво та солодощі. Морозиво для свята  надав  депутат районної ради Юзьков В.В.

Організаторами  заходу є служба у справах дітей  райдержадміністрації.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
46
всього:
131333
перегл. сторінки:
122
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0