Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 24 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Обласний фестиваль «Пулинський млинець»

25 червня в смт.Пулини відбудеться обласний фестиваль «Пулинський млинець». Управлінням культури облдержадміністрації затверджено Положення про обласний фестиваль народної творчості «Пулинський млинець», яким визначено умови та порядок проведення презентації млинців, оцінювання та нагородження учасників.

 

  Додається:

Затверджую

Заступник  начальника

управління культури облдержадміністрації

____________С.М. Дзядевич

 «12»  червня  2017 р.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний фестиваль народної творчості

«Пулинський млинець»

 

1. Загальні положення

         1.1. Обласний фестиваль народної творчості «Пулинський млинець» (далі Фестиваль) проводиться один раз на два роки. Засновниками і організаторами Фестивалю є управління культури облдержадміністрації, ЖОЦНТ та відділ культури і туризму Пулинської райдержадміністрації за ініціативи Пулинської районної ради. Управлінням культури облдержадміністрації встановлюється дата, час і місце проведення Фестивалю.

 

2. Мета Фестивалю

         2.1. Відродження, збереження, популяризація народних свят, звичаїв, обрядів, пісенної творчості, традиційного декоративно-прикладного мистецтва та народної кулінарії. Долучення різних вікових груп населення до культурної спадщини українського народу, атрибутики та народного костюму.

 

3. Умови проведення Фестивалю

         3.1. До участі у Фестивалі запрошуються фольклорні колективи, ансамблі народної пісні, троїсті музики, майстри декоративно-прикладного мистецтва та народні умільці з кулінарних виробів.

         3.2. Музичні, пісенні та фольклорні колективи виконують довільну програму тривалістю 15-20 хвилин.

         3.3. У рамках Фестивалю проводиться презентація млинців, виступи аматорських колективів, виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та виставка дитячих робіт учнів художнього відділу Пулинської районної школи мистецтв, а також майстер-клас з приготування млинців від кращих кулінарів селища та району.

 

4. Умови та порядок проведення  презентації млинців

         4.1. До участі запрошуються майстри народної кулінарії віком від 18 років.

         4.2. Кількість учасників від кожного району області обмежена (не більше двох осіб).

         4.3. Вимоги до учасників:

         - учасники мають представити естетично оформлені страви;

         - провести захист своєї кулінарної продукції (вірш, пісня, анекдот, музичне вітання чи історію про млинця);

         - плакат-заклик, що прославляє млинець.

         4.4. Витрати на проїзд до місця проведення Фестивалю та у зворотньому напрямку здійснюються за рахунок сторони, що відряджає або за власний рахунок.

         4.5. Заявку щодо участі у фестивалі надсилати в смт Пулини,                       вул. Незалежності, 5 або на електронну пошту chervonoarmiysk@tvorchist.com.ua.

 

5. Оцінювання

         5.1. Незалежна експертна комісія переглядає виступи аматорських колективів та окремих виконавців, роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва, кулінарні вироби та презентації млинців учасників Фестивалю і визначає кращих за такими критеріями:

         - художній рівень та виконавська майстерність аматорських колективів;

         - кращі вироби декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва мистецтва;

         - естетичне та музичне оформлення презентації млинців;

 

6. Відзначення та нагородження учасників Фестивалю

         6.1. Всі кращі аматорські колективи, фольклорні гурти, майстри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, кулінари - учасники Фестивалю нагороджуються подяками та сувенірами за рахунок коштів відділу культури і туризму Пулинської райдержадміністрації.

 

25 червня в смт.Пулини відбудеться обласний фестиваль «Пулинський млинець». Управлінням культури облдержадміністрації затверджено Положення про обласний фестиваль народної творчості «Пулинський млинець», яким визначено умови та порядок проведення презентації млинців, оцінювання та нагородження учасників.

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
46
всього:
131333
перегл. сторінки:
117
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0