Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 24 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акція «Відповідальність починається з мене»

З метою консолідації зусиль у 2017 році усіх зацікавлених структур на якісному виконанні основних завдань Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» (далі - Акція) За ініціативи сектора у справах сім’ї, молоді та спорту створилася робоча група, до співпраці якої запрошені наступні структури: Пулинський РВУМС України в Житомирській області, службу у справах дітей Пулинської РДА, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 З учасниками робочої групи був складений план спільних заходів щодо проведення Акції в Пулинському районі  2017 році. Цільовою аудиторією Акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації відповідних заходів (ініціатив) Акції. Основним завданням Акції є пропаганда і утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі та виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обстеження вулиць району і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів; здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо); формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я; побудова партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами державної виконавчої влади.

Так і Пулинський район долучився до акції, було проведено огляд торгівельних точок. Під час проведення акції було розповсюджено листівки профілактичної тематики та розклеєно соціальну рекламу у магазинах, де продаються алкогольні напої, роздано наліпки із закликом до продавців не продавати алкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім особам та про випадки продажу повідомляти за вказаним номером.

 Під час проведення акції порушень продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам віком до 18 років не виявлено.

 

За інформацією завідувача сектору в справах сім'ї, молоді та спорту С.В. Перегуди

 

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
46
всього:
131333
перегл. сторінки:
118
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0