Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Семінар клубних працівників з питання організації роботи любительських об’єднань та клубів за інтересами

15 червня на базі Очеретянського сільського Будинку культури відбувся районний семінар клубних працівників з питання організації роботилюбительських об’єднань та клубів за інтересами.

            В програмі семінару - аналіз роботи об’єднань та клубів у районі. На сьогодні їх налічується 12. Вони - різні за напрямками роботи та віковим складом. Керівники закладів, де діють об’єднання, поділилися досвідом роботи (директор Великолугівського СБК Л.Д.Люшненко, директор Курненського СБК Н.М.Христюк).

            Присутніх на семінарі на далі чекало показове засідання любительського об"єднання "Берегиня", що діє при Очеретянському СБК.

            З вступним словом виступила директор закладу А.В.Терещенко. Надалі ведучі заходу Олена Овчаренко та Ліза Герасимчук знайомили всіх з кожною учасницею об"єднання. Це - справжні майстрині, яких об"єднало захоплення вишивкою. Вони збираються, обмінюються узорами, разом проводять дозвілля і співають українських пісень.

            Цього разу майстрині теж зачарували всіх - виставка їх робіт не залишила нікого байдужими. Вишивки надзвичайні, різні і колоритні. "Золоті руки" вишивальниць В.В.Нестерчук, Н.Й.Ткачук, Н.В.Грибан, О.В.Нестерчук, Л.О.Володіної,  О.В.Бобрик, Н.І.Павлюк створили справжній домашній затишок під час заходу. Вразила своїми роботами і наймолодша учасниця - Ліза Герасимчук. Не можливо було відірвати погляд від виробів із дерева, які створив В.О.Рижук.

            У семінарі взяла участь Очеретянський сільський голова Л.О.Володіна, яка теж є членом "Берегині".

 

 

Відділ культури та туризму РДА

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
6
всього:
132296
перегл. сторінки:
42
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0