Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 19 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
09 серпня 2017 року відбулася чергова тринадцята сесія Пулинської районної ради VII-скликання.

    З інформацією про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Пулинського району на 2017 рік та з пропозиціями по внесенню доповнень до цієї Програми виступив начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Дем’янчуку М.Д. В результаті жвавого обговорення цих питань прийняті відповідні рішення.

  Депутати затвердили «Районну  комплексну Програму «Репродуктивне  та статеве здоров'я населення Пулинського району» до 2021 року», «Програму співфінансування на проведення лікування та медичної реабілітації учасників антитерористичної  операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2017 році» у новій редакції та «Районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2018 роки».

      Було розглянуто пропозицію комісії  по нагородженню Почесною відзнакою «Почесний громадянин Пулинського району та прийнято рішення нагородити Почесною відзнакою «Почесний громадянин Пулинського району» ФЕСЕНКА ЛЕОНІДА ВІТАЛІЙОВИЧА, Заслуженого вчителя  України, голову громадського об’єднання художників - земляків за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток освіти, виховання підростаючого покоління, збереження та примноження культурної спадщини регіону, популяризацію творчих надбань митців району та України,заснування районного художнього музею «Пулинські барви», активну громадську діяльність та з нагоди Дня Незалежності України

    За рішенням депутатів районної ради надано допомогу трьом сім’ям району по 10 тис. грн. кожній, зокрема: одній сім’ї на ліквідацію наслідків пожежі та двом сім’ям на лікування  дітей.

    Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Єфімової О.Г. про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, обговорили та внесли зміни до районного бюджету на поточний рік.

   Депутати також розглянули питання та прийняли рішення по питаннях  затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду, питаннях комунальної власності.

   На завершення сесії було розглянуто питання та прийнято відповідне рішення про придбання житла сім”ї лікарів КУ «ЦРЛ Пулинської районної ради»  Гуменюка П.А та Гуменюк  І.В.

На придбання вищевказаного житла передбачено 420 тис. грн. , зокрема: 150 тис. грн. виділено з районного бюджету, 150 тис. грн. надійшли з обласного бюджету, як цільова субвенція на придбання житла, 70 тис. грн. та 50 тис. грн. надійшли з обласного бюджету за сприяння депутатів обласної ради Кропачова Д.І. та Собка Т.Д.

 З прийнятими рішеннями районної ради можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради за посиланням http://cher-arm.org.ua/ у розділі «Нормативна база», а з результатами відкритого поіменного голосування у розділі «Результати відкритого поіменного голосування депутатів районної ради».

 

                                                                   Виконавчий апарат районної ради

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
134
всього:
132240
перегл. сторінки:
100
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0