Чемпіонат Житомирської області з футболу серед жінок

8 жовтня 2017 року вперше стартував повноцінний чемпіонат Житомирської області серед жіночих команд. У чемпіонаті зіграють команди: збірна команда Пулинського району, Коростеня, Овруча, Селянщини, Бердичева, Романова та Любара.

Перший тур Чемпіонату пройшов в с. Глибочиця на спортивному комплексі ім. В. Міщенка. Відкрили перший сезон жіночого чемпіонату ФК «Еней» (Романів/Бердичів) та наша збірна команда Пулинського району. З перших хвилин гра була напруженою, обидві команди  показали високий рівень підготовки. Рахунок відкрила команда суперника «Еней», але згодом Костюк Анна зрівняла рахунок. З часом господарі забивають ще один гол  і рахунок стає 2 : 1. Далі в ході гри з пенальті Дембіцька Ольга зрівнює рахунок (2 : 2),  так і закінчується  І – тайм. Другий тайм розпочався з домінуванням нашої команди. Дуже уже гарні футбольні моменти показала Кісельова Дарини для взяття воріт суперника. Під час гри у штрафній було порушення прав та призначено пенальті у ворота суперника, який реалізувала Дембіцька Ольга. За 10 хв.  гри ситуація повторилася знову ( порушення на Кисільовій Дарині ), реалізувала пенальті Дембіцька Ольга, яка оформила хет-трик . Матч закінчився з рахунком 3 : 4 на користь нашої команди.

Вітаю нашу збірну команду та  тренерів Терещука В.М. та Корнійчука В.П. з перемогою та успішним стартом. Подальших вам перемог, нехай  фортуна завжди буде  поруч.           

    Також висловлюю вдячність начальнику відділу освіти райдержадміністрації Болембаху Я.М. за допомогу в організації поїздки.

 

 

 

Завідувач сектору                                                                              С.В. Перегуда 

 
 

© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0