Турнір пам'яті лікаря -хірурга Воєводи

Вже шостий рік поспіль на центральному стадіоні смт Пулини відбувається традиційний турнір з футболу на честь пам’яті депутата обласної ради, хірурга місцевої лікарні Павла Олександровича Воєводи.

Учасники змагань, керівництво району, гості, колеги та друзі зібралися біля пам’ятної плити, що розміщена на приміщенні Пулинської районної лікарні, щоб вшанувати пам’ять гарного лікаря. Відвідали місцеве кладовище, де похований Павло Олександрович.


       Перед початком футбольних змагань теплими та гарними словами згадали хорошого лікаря  голова районної ради Анатолій Липко, селищний голова Олександр Гаврилюк, голова обкому профспілки працівників медицини А.Супряга, голова обласної організації ТОВ «Спартак» Борис Шевчик, депутат обласної ради Тарас Собко, в.о. головного лікаря ЦРЛ Павло Гуменюк та брат Павла Олександровича, лікар швидкої допомоги обласної лікарні В.Воєвода.

    У футбольних змаганнях взяли участь три команди: лікарі з міста Житомира, Новоград-Волинського та селища Пулини. Згідно з жеребкуванням у першій зустрічі взяли участь команда лікарів м. Житомира та Новоград-Волинського. Перемогу здобули лікарі обласного центру, з рахунком 1:0. У другій грі зустрілися команди лікарів Житомира та смт Пулини. Була красива безкомпромісна боротьба. Глядачі були свідками красивих комбінацій, наполегливих атак. Проте цей футбольний матч не виявив переможців. Загальний підсумок 0:0.
      В третьому матчі  вирішилася доля переможця турніру та інших призових місць. Переможцем стала команда лікарів Пулинської лікарні, яка з рахунком 4:1 перемогла команду з Новоград-Волинського.

Отож, І місце - команда «Медик» смт Пулини,  ІІ місце  - лікарі-футболісти з м. Житомира, ІІІ місце – лікарі  з Новоград-Волинського.

Всі команди були нагороджені кубками, найкращі  гравці команд - іменними подарунками та кубками.

 

Фото із сайту Чортоліси

 
 

© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0