Роз'яснення щодо недостовірності даних в політичній рекламі, опублікованих в районній газеті "Вісті"№40 від 12 жовтня 2017 року (3 сторінка )

Відповідно до   Закону України   «Про місцеві державні адміністрації» щодо інформування населення району  про свою діяльність  та   Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  щодо  виконання делегованих повноважень,  враховуючи  необхідність  в наданні  достовірної інформації населенню   повідомляю, що в  районній газеті   «Вісті»   за  12 жовтня   п.р. було опубліковано  політичну рекламу  -  інтерв»ю з Сергієм Мурзаковим , в якому   викладена  інформація  є недостовірною.

Щодо введення   в експлуатацію  І та  ІІ черги ЦРЛ,  то  було б дивним і незрозумілим не освоїти кошти, виділені з держбюджету  за сприяння  народного депутата Литвина В.М.Це  було всього лиш виконання  своїх посадових обов»язків.  Забезпечення  меблями  самостійно взяв на себе  голова ФГ «Простоквашино»  ( с. Бабичівка)  Карпінський Г.І.

Виконання  бюджету   району  у  2008 -  2010 роках – рейтингові оцінки по   бюджету  по області не  ставились.   У  2009 році  перевиконання становило  всього 174 370 грн. У  2010 році -  недовиконання  плану доходів на   242 205  грн. Про які  1-5 місця можна говорити …

Для  порівняння у   2016 році  за рахунок перевиконання доходної частини  бюджету  спрямовано на   видатки  2 778 790 грн .

2. Реконструкція стадіону  та  заплановане будівництво  3-поверхового приміщення  ( кошторисна вартість  станом на 16.12.2009  у цінах того періоду   - 3 358 962 грн.) не враховувало  фактичних  фінансових можливостей району  щодо співфінансування,   а головне  - утримання  такого приміщення ( енергозабезпечення, опалення, комунальні послуги, благоустрій тощо). Тому  в  цьому році було прийнято  рішення  про  необхідність  удосконалення  даного проекту. Станом на  12.10.2017  виготовлено проектно-кошторисну документацію  в сьогоднішніх цінах на  суму 6 638 048 грн., в т.ч. вартість виконаних робіт – 245 468 грн. Приміщення  одноповерхове з мансардою,  мінімум адмінтериторії. Зараз  на стадіоні   встановлюються нові  лавки для сидіння.

Питаннями ремонту  на автостанції  ( туалет та  зупинка, тощо)  завжди  займалася   Пулинська селищна рада. У березні 2009 року з райбюджету  для Пулинської ( тоді Червоноармійської)  селищної було виділено для ремонту туалета 10 000 грн.

У Пулинах в 2006 році було розпочате будівництво пожежного ДЕПО та адміністративних приміщень. В будівництво було вкладено 2 млн. 50 тис. грн. На даний час будівництво призупинено в зв’язку з відсутністю коштів  у  Міністерства надзвичайних ситуацій. Для остаточного завершення будівництва потрібно близько 7 млн. грн. Район  жодного відношення до будівництва не має.

3. Газифікація  проводилась і ширилась районом, коли надходили кошти з держбюджету. Чому  досі в Ясній Поляні немає газу, раз там працюють такі ініціативні  і  ділові  люди?

4.Питання  безкоштовного  пільгового харчування  дітей  було  піднято райдержадміністрацією  на  виконання  делегованих районною радою повноважень, після  всіх  фінансових розрахунків відділом освіти та  управлінням фінансів. На  підставі  подання  РДА  і було прийнято рішення  сесії районної ради про надання пільг.

5.Дивним  є  твердження  про те, що   бюджетна  комісія  райради, а особливо її голова,   якимось чином причетна до  наповнення   районного  бюджету і працювала  над   його виконанням. Яким чином??? Можливо, фінансові таланти голови комісії і в цьому році і в наступному  позбавлять нас  фінансових труднощів  з  виплатою зарплати та інших платежів ?

Знову ж таки  делеговані райрадою повноваження  виконувала РДА. За оренду  землі,  за  кожен  буквально гектар уточнювали  і домагалися заключення договорів оренди. Бралися за   податок з доходів   фізичних осіб  з кожного працюючого, особливо, коли  підприємство зареєстровано в  іншому районі.  За  легалізацію кожного робочого  місця.

Щодо забезпечення  дровами на  опалювальний період,то на  сьогодні   РДА  ініційовано і практично виконано питання  забезпечення паливом об»єктів інфраструктури  до  середини лютого 2018 року,  щоб  нові ОТГ з 1 січня не мали   особливих проблем із опаленням.

Транспорт. Завжди проблема, як не дощ розмиє дороги, то сніг замете. Але, попри все, з районного  бюджету  у 2016 році було закуплено ножі для грейдера та  11 тис. тонн відсіву, який цього року  був вивезений на дороги району. Коли ще така кількість відсіву  була вкладена в наші дороги?

У вересні поточного  року   було проведено поточний ремонт дороги  від с. Юльянівка – Ялинівка – Староолександрівка протяжністю 15 км. з додаванням нового матеріалу білощебневого покриття (відсіву) 1560 тон. та проведено грейдерування. Вивезення відсіву та грейдерування проведено Житомирським облавтодором. На даний час вищевказаний відрізок дороги знаходиться в належному стані, автобусне сполучення відновлено та функціонує безперебійно. Між Ялинівкою та  Поплавкою  була  досить проблемна ділянка  дороги  із-за плавуна, яка наразі капітально відремонтована.  Ялинівська сільська рада також  провела ремонти  комунальних доріг.

Дорога Пулини – Кошелівка   підсипана і прогрейдерована теж.  Але, зрозуміло, такі дороги мають періодично грейдеруватись, щоб знаходитись у задовільному стані.

РДА, районною радою  неодноразово було ініційовано перед ОДА   та Службою автомобільних доріг  питання  ремонту доріг   в асфальтному покритті. І  12 липня 2017 року комітет з питань бюджету Верховної Ради України погодив перелік доріг, які будуть відремонтовані у 2017 році. До Переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування в Житомирській області в рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у всіх областях включено дорогу С061704 Соколів - Ясна Поляна через Очеретянку км 3 + 640 - км 8 + 260. В 2017 році буде розроблено проект поточного та середнього ремонту асфальтобетонного покриття від с. Ясна Поляна – Очеретянка, а в 2018 році планується початок робіт згідно проекту. За Пулинський стадіон вже  відповідали  вище. Крім того,  там  зараз  встановлюються нові сидіння  для глядачів. 

Дивним  і  незрозумілим  є  питання  про необхідність створення адмінцентру. Для чого створювати те,  що   створено з  нуля  буквально   кілька років тому  і  злагоджено, без  скарг і  заминок, працює, обслуговує людей?

                Центр надання адміністративних послуг Пулинської районної державної адміністрації - це постійно діючий робочий орган Пулинської районної державної адміністрації, створений 24 грудня  2013 року розпорядженням голови райдержадміністрації №345.  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» основним завданням Центру надання адміністративних послуг є прийняття звернень від громадян  та видача  результатів звернення в найкоротші строки  та мінімальну кількість відвідувань.

             Загальна площа приміщення центру 74,59 м2 (зона прийому - 14,29 м2, зона очікування – 9 м2, зона обслуговування – 51,3 м2).

            Три  адміністративних послуги відділу Держгеокадастру у Пулинському районі надаються в електронному форматі, а саме; витяг з ДЗК про земельну ділянку, витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, відомості з документації із землеустрою, що включено до Державного фонду документації із землеустрою.

             Укладений договір між ДП "Національні інформаційні системи" , ДП "Інформаційно-ресурсний центр" та сектором надання адміністративних послуг Пулинської райдержадміністрації про надання послуг технічного обслуговування державних реєстрів  відповідно до якого встановлено програму АРМ "Оператор", "ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Адміністратори отримали особистий ключ електронного цифрового підпису.

          На інформаційних стендах та в мережі Інтернет на веб – сторінці райдержадміністрації та районної ради в розділі «Адміністративні послуги» розміщено необхідну  інформацію щодо отримання адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг

     Центр надання адміністративних послуг Пулинської районної державної адміністрації - це:

     простота в обслуговуванні;

     своєчасність надання послуг;

     зручні часи прийому;

           організація надання послуг у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.   

                  До переліку адміністративних послуг, які затверджені розпорядженням голови Пулинської районної державної адміністрації, входять послуги передбачені розпорядженням Кабінету Міністрів України № 523-р від 16.05.2014 та послуги структурних підрозділів райдержадміністрації. Перелік адміністративних послуг включає 59 послуг.

              За 9 місяців 2017 року надано  всього  4036 адміністративних послуг через центр  надання адміністративних послуг , з них :

       -  2397  відділом Держгеокадастру у Пулинському районі;

      -  397  Пулинським районним сектором управління державної міграційної служби України в Житомирській області;

     - 7 Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області;

     -  1235 структурними підрозділами Пулинської райдержадміністрації.

         В середньому за місяць надається 448 адміністративних послуг.

        У Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів й заповнення документів.

Шановні кандидати!

Звертаю  Вашу увагу на  необхідність надання  достовірної, правдивої інформації. Не варто вводити людей в оману  фейковими заслугами. Адміністрація і надалі   здійснюватиме моніторинг  інформації,  що стосується її безпосередньої діяльності.

 

 

Голова адміністрації   В.М.Байда

 

 

 


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: