Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 20 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Геннадій Зубко: На рівні первинної медицини та освіти у громадах мають бути забезпечені вимоги щодо доступності

Важливо, аби на рівні первинної медицини та освіти у громадах було забезпечено виконання вимог щодо доступності для осіб з особливими потребами.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Муніципального форуму місцевого самоврядування Асоціації міст України. За його словами, при Мінрегіоні працює комітет з доступності.

«Ми визначаємо напрямки, де треба посилювати вимоги доступності. Наголошую, що відповідні будівельні норми щодо доступності ніхто не скасовував, і їх необхідно забезпечувати. Ідеться насамперед про заклади медицини, освіти, соціального захисту», - зауважив Зубко. Він зазначив, що при Уряді працює Уповноважений з прав людей з інвалідністю, який відслідковує підготовку усіх документи щодо дотримання вимог доступності.

«Після рішення про децентралізацію повноважень ДАБІ до складу відповідного органу має бути введено громадського інспектора, що слідкуватиме за дотриманням вимог доступності при введенні в експлуатацію об’єктів», - зазначив Зубко.

На його думку, напрямок забезпечення доступності є особливо актуальним у процесі запровадження інклюзивної освіти. «Після внесення змін до законодавства орган місцевого самоврядування за зверненням батьків повинен створювати умови для навчання дітей з особливими потребами. У рекомендаціях щодо створення опорних шкіл та розбудови Нового освітнього простору, розробленого Мінрегіоном,  ми прописали вимоги щодо доступності», - підкреслив урядовець.

 
 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
174
всього:
132294
перегл. сторінки:
43
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0