Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 19 червня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Щодо недопущення занесення в Україну збудника африканської чуми свиней

    Пулинське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що у  зв’язку з тим, що епізоотична ситуація щодо захворювання африканською чумою свиней  в Україні залишається напруженою, з метою забезпечення  стабільної епізоотичної ситуації  в районі, рішенням  державної  протиепізоотичної комісії при Пулинській  районній  державній адміністрації  в районі створено  спільні мобільні групи   у складі представників  управління Держпродспоживслужби  а  Пулинському  районі  та  Пулинського  відділення поліції  Новоград- Волинського відділу  ГУНП в Житомирській області, спільний наказ №9/13 від 08.02.2017 року

  Основним завданням цих груп : недопущення  незаконного  перевезення та реалізації   на стихійних ринках району  живих тварин та продукції тваринного походження.

 З працівниками  державної служби   ветеринарної медицини району проведено  практичні навчання  по виконанню «Плану дій» при виявленні загибелі свиней та  вимог  «Інструкції щодо профілактики  та боротьби з африканською чумою свиней» .

 Письмово проінформовані  та отримали під підпис сигнальні повідомлення , щодо  ситуації  по АЧС, керівники  3  мисливських господарств, 6  свиногосподарств, керівництво лісгоспу АПК.

Спеціалісти державної ветеринарної  служби  проводять постійну просвітницьку роботу серед населення та висвітлюють це питання на сходах сіл.

Проведені  перевірки свиногосподарств  на предмет  дотримання  ними ветеринарно-санітарних правил,  попереджені  керівники свиногосподарств  про персональну відповідальність за приховування   загибелі  свиней. Забезпечено  проведення  лабораторного моніторингу  АЧС серед  домашніх та диких  свиней,у першу чергу серед ослаблених  і підозрілих  щодо захворювання  диких свиней .

 

 

  Начальник управління:                                 О.М Лігута

 

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
130
всього:
132239
перегл. сторінки:
70
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0