Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 02:56
Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 


Потурбуйтесь про безпеку своїх дітей

Пулинський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області інформує, що з початку 2017 року на території області під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру загинуло 128 осіб, що на 12% менше кількості загиблих в порівнянні із аналогічним періодом минулого року (2016 рік – 145 осіб) та 292 отримали травми.

Однак незважаючи на проведені профілактичні заходи в області збільшилась як кількість пожеж, так і кількість загиблих на них. З початку 2017 року в області вже сталося 558 пожеж, що більше на 27% (аналогічний період 2016 року - 440), внаслідок яких загинуло 42 особи (в 2016 році загинуло 27 осіб).

З початку 2017 року на території Пулинського району виникло 37 пожеж (63 пожежі за аналогійний період 2016 року). Протягом 2016 року на пожежах загинуло 4 людини, у 2017 – 2 людини.

З метою попередження загибелі та травмування людей, особливо дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру, протягом жовтня-листопада 2017 року, співробітниками Пулинського районного сектору УДСНС України у Житомирській області спільно з працівниками відділу освіти Пулинської РДА проведено з дітьми дошкільних та загальноосвітніх установ району Місячник знань безпеки життєдіяльності. В рамках «місячника» співробітниками районного сектору УДСНС надано консультаційно-методичну допомогу освітянам району, проведено спільну нараду по підготовці до проведення заходів. Проведено екскурсії до підрозділу Пулинської 27 державної пожежно-рятувальної частини. Працівники пожежної частини взяли участь у  проведенні відкритих уроків та лекцій. Проведено різноманітні конкурси та вікторини з питань безпеки життєдіяльності. Було продемонстровано навчальні відеофільми.

 Сьогодні постає нагальна потреба посилити роботу, щодо навчання дітей правилам поведінки під час перебування в побуті та на вулиці, при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

За статистикою, в нашій країні у мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

 

Шановні батьки!

У Вас не завжди є можливість наглядати за дітьми та контролювати їхнє дозвілля. Це, безумовно, створює певний ризик для їх безпечної життєдіяльності. Особливу небезпеку для дітей у цей час можуть становити обігрівальні прилади, пічне опалення, електрострум тощо. Адже якщо дитина не знає як із ними поводитися, намагається їх експлуатувати без нагляду дорослих – може статися біда.

Тому, шановні дорослі, потурбуйтеся про те, щоб таке обладнання перебувало у справному стані, його експлуатація здійснювалася з дотриманням належних норм і правил. Пам’ятайте, що діти завжди копіюють поведінку дорослих, тож будьте гідним прикладом для наслідування.

Крім того, пильнуйте щоб до рук ваших дітей не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети!  Один із трагічних випадків через дитячі пустощі з вогнем, стався влітку цьогоріч в селі Рачки, що на Чуднівщині. Тоді жертвою вогняної стихії стала 7-річна дівчинка, яка залишилась вдома на самоті. Під час гасіння пожежі в будинку рятувальники виявили її без ознак життя у шафі. Ймовірно, дитина просто перелякалась та вирішила сховатися від вогню у шафі. Однак така хованка виявилась для неї фатальною.

Обов’язково постійно проводьте із малечею бесіди про правила безпечної поведінки вдома, роз’яснюйте їм елементарні правила пожежної безпеки. Спробуйте відшукати можливість для вирішення питання таким чином, щоб  діти не залишалися вдома одні, зверніться за допомогою до бабусь, дідусів, родичів, друзів та сусідів. Адже турбота про безпеку дітей – наш спільний обов’язок!

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

 

 

                                                             Т.в.о.начальника Пулинського РС

                                                             Управління ДСНС України у Житомирській області

                                                             підполковник служби цивільного захисту

                                                                                                                                          С.Л. Довгалюк

Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця
Статистика
сьогодні:
105
всього:
122867
перегл. сторінки:
19

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада