Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 08:01
Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 


День Гідності та Свободи

         20 листопада в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся патріотичний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи.

         Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

         Пригадати сторінки подій, якій відбулися в 2013 році до присутніх звернулися директор ЦРБ Наталія Метельська та працівники бібліотеки.  На захід запрошений заступник військового комісара по укомплектуванню, майор Олександр Дзюба, який зупинився на подіях, що пройшли Україною та розповів про участь Збройних Сил України на сході нашої держави.

         Ми – українці – свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір.  Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

         Запаленою свічкою і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані і під час АТО.

         Для відвідувачів бібліотеки організований книжковий перегляд «Україна - територія гідності та свободи»

 

 
 
 
Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця
Статистика
сьогодні:
105
всього:
122867
перегл. сторінки:
31

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада