Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 23 березня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Всеукраїнський фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість»

6 грудня в залі районної державної адміністрації відбувся районний (відбірковий)  етап  Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість». Фестиваль проходить в нашому районі вже сьомий рік поспіль. Щороку він приурочений Дню Збройних Сил України.

    На початку заступник голови РДА С.І.Трохименко привітала  всіх із Днем Збройних Сил України, і побажала удачі всім учасникам фестивалю. Із 9 сіл  району прибули аматори на «Розстріляну молодість». Найбільша кількість конкурсантів була представлена районним Будинком культури.

   Майже дві години тривала програма фестивалю. Журі, до складу якого входили представники відділу культури та школи мистецтв, відмітили високий рівень виконавців. Кращих, хто і представлятиме наш район на гала-концерті в м.Житомирі в лютому місяці, журі оголосять на початку 2018 року. Однак, глядацька аудиторія визначила своїх фаворитів: найгучніші оплески отримали  Р.Шостак в музичному супроводі скрипки Г.Бойко та гітари Б.Оріховського із смт.Пулин, В.Чернецький із с.Стара Олександрівка, О.Люшненко з с.Стрибіж, М.Дубина з с.Бабичівка, А.Заброцька із с.Слобідка, О.Романюк із с.Курне, народний ансамбль «Промінь» та наймолодша учасниця Ю.Поліщук. Чи співпаде вибір глядачів та журі – покаже час.

    Всі аматори отримають дипломи учасників Всеукраїнського фестивалю «Розстріляна молодість» на підсумковій нараді на початку 2018 року.

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
43
всього:
128462
перегл. сторінки:
107
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0