Всеукраїнський фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість»

6 грудня в залі районної державної адміністрації відбувся районний (відбірковий)  етап  Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість». Фестиваль проходить в нашому районі вже сьомий рік поспіль. Щороку він приурочений Дню Збройних Сил України.

    На початку заступник голови РДА С.І.Трохименко привітала  всіх із Днем Збройних Сил України, і побажала удачі всім учасникам фестивалю. Із 9 сіл  району прибули аматори на «Розстріляну молодість». Найбільша кількість конкурсантів була представлена районним Будинком культури.

   Майже дві години тривала програма фестивалю. Журі, до складу якого входили представники відділу культури та школи мистецтв, відмітили високий рівень виконавців. Кращих, хто і представлятиме наш район на гала-концерті в м.Житомирі в лютому місяці, журі оголосять на початку 2018 року. Однак, глядацька аудиторія визначила своїх фаворитів: найгучніші оплески отримали  Р.Шостак в музичному супроводі скрипки Г.Бойко та гітари Б.Оріховського із смт.Пулин, В.Чернецький із с.Стара Олександрівка, О.Люшненко з с.Стрибіж, М.Дубина з с.Бабичівка, А.Заброцька із с.Слобідка, О.Романюк із с.Курне, народний ансамбль «Промінь» та наймолодша учасниця Ю.Поліщук. Чи співпаде вибір глядачів та журі – покаже час.

    Всі аматори отримають дипломи учасників Всеукраїнського фестивалю «Розстріляна молодість» на підсумковій нараді на початку 2018 року.


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада

AMCMS v3.0

Розробка веб-сайту: