Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня November 27th 2021 | 03:59

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
НАВЧАЛИСЯ ДЕПУТАТИ

   Учасники навчань ознайомилися з ходом та результатами роботи по реконструкції об’єктів соціально-культурної сфери райцентру, які проводяться за рахунок коштів держаних субвенцій.  Депутати оглянули реконструйовану котельню дитячого дошкільного закладу «Сонечко, де встановлено сучасний котел, що дало змогу дотримуватися температурного режиму в дитячому садку, економити кошти на паливо, створити задовільні умови для роботи опалювачів. Приємно здивовані були депутати  змінами у дитячому дошкільному закладі «Ялинка». Відремонтовано дах закладу з застосуванням сучасних матеріалів, замінено всі вікна на металопластикові. Приємно вразив благоустрій території дошкільного закладу.
   Але найбільше захоплення депутатів справило відвідування центральної районної лікарні. Головний лікар ЦРЛ Собко Т.Д. розповів, що за короткий термін проведено роботи по утепленню стін лікувального корпусу по всьому периметру сучасними утеплювачами, замінено всі вікна на металопластикові з двокамерними склопакетами, що дає велику економію палива для його обігріву. Естетичного вигляду набирає будівля після її оздоблення. Навколо будівлі ведеться благоустрій території. Завершується реконструкція котельні, де встановлено два сучасні газові котли та один котел для твердого палива. Адже використання твердого палива та дров для обігріву приміщень обходиться значно дешевше, ніж використання газу.
 Поділився Тарас Дмитрович і планами що до облагородження території лікарні, будівництва зони відпочинку з водоймою та фруктовим садом, реконструкції пожежної водойми, яка вже ведеться, реконструкції приміщень для розміщення районної санітарно-епідеміологічної станції та гуртожитку для медичних працівників. Ще багато робіт потрібно виконати на цьому об’єкті, але депутати пересвідчилися, що кошти витрачаються ефективно і наша районна лікарня в недалекому майбутньому стане сучасним  лікувальним закладом.
 Відвідали депутати і сучасне підприємство – швейну фабрику. В ході огляду виробничих і побутових приміщень, спілкування з керівником підприємства пересвідчилися, що для робітників створені всі умови для роботи. Конкурентною є і заробітна плата на фабриці, яка складає, при умові виконання норм виробітку, дотримання дисципліни і недопущення браку, до 3 тисяч гривень на місяць. Депутати, зустрічаючись з виборцями, можуть впевнено пропонувати тим, хто шукає роботу, йти працювати на сучасне підприємство.
 В сесійній залі районної ради з учасниками навчань заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області Бражевський В.М. провів «круглий стіл» з питань дотримання депутатами в своїй діяльності положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та відповів на питання, що виникли в ході спілкування.
   Віриться, що така робота з депутатами дасть позитивні результати у їх діяльності на благо громади району, а депутатів селищної та сільських рад щоро запрошуємо до співпраці та на наступні навчання.
 
 
Керуючий справами
виконавчого апарату
 районної ради
М.Захарчук

Цікаві факти
Згідно оцінки стану справ та роботи органів ведення реєстру виборців за жовтень 2011 року, яку проводить Служба розпорядника Реєстру, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації займає 20 –те місце серед 750 відділів по Україні та 4- те місце серед 29 відділів в області.
УЗАГАЛЬНЕНІ ВІДОМОСТІ ПРО СКЛАД ДЕПУТАТІВ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 6-СКЛИКАННЯ. ВСЬОГО ОБРАНО ДЕПУТАТІВ – 40. З НИХ: ЖІНОК – 10, ЧОЛОВІКІВ – 30. ЗА ОСВІТОЮ: ВИЩУ ОСВІТУ МАЮТЬ 33 ДЕПУТАТИ; СЕРЕДНЮ СПЕЦІАЛЬНУ ОСВІТУ МАЮТЬ 7 ДЕПУТАТІВ; СЕРЕДНІЙ ВІК ДЕПУТАТІВ МАЙЖЕ 49 РОКІВ. НАЙСТАРШИЙ ЗА ВІКОМ ДЕПУТАТ З 1930 РОКУ НАРОДЖЖЕННЯ І МАЄ 80 РОКІВ, НАЙМОЛОДШИЙ ЗА ВІКОМ ДЕПУТАТ 1981 РОКУ НАРОДЖЕННЯ І МАЄ 29 РОКІВ. ЗА РОДОМ ЗАНЯТЬ: ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – 12; ПРАЦІВНИКІВ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ – 7; ПРАЦІВНИКІВ, ЗАЙНЯТИХ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ – 7; ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ – 4; ПЕНСІОНЕРІВ – 4; ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ – 3; КЕРІВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ – 2; ПРЕДСТАВНИКІВ ДУХОВЕНСТВА -1. ДО РАЙОННОЇ РАДИ ОБРАНО ДЕПУТАТІВ ВІД 7-И ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ З 14-И ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, ЯКІ ВИСУВАЛИ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ. 34 ДЕПУТАТИ Є ЧЛЕНАМИ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ. 6 ДЕПУТАТІВ ПОЗАПАРТІЙНІ. 16 ДЕПУТАТІВ, ОБРАНИХ ДО РАЙОННОЇ РАДИ 6-СКЛИКАННЯ БУЛИ ДЕПУТАТАМИ РАЙОННОЇ РАДИ 5-СКЛИКАННЯ.
Відповідно до статистичних даних, у Червоноармійському районі спостерігається зменшення населення. Так, станом на 1 січня 2010 року проживає 24 тисячі мешканців. А 1січня 2009 року район нараховував 24 330 жителів.
За оперативними статистичними даними, станом на 01.01.2010 року в районі зареєстровано 520 об’єднань громадян. Серед них 56 політичних партій, 37 громадських, 105 профспілкових та 1 благодійна організації.

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
47
всього:
19313
перегл. сторінки:
26

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада