Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 25 квітня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Посівна у СТОВ «Новинське»

У сільськогосподарських підприємствах Пулинського району проводяться весняно-польові роботи,а саме підготовка ґрунту, закриття вологи, весняна оранка та посів ранніх ярих зернових.

З метою підготовки та своєчасного і якісного проведення комплексу весняно – польових робіт в усіх категоріях господарств району у 2018 році, забезпечення прогнозованих показників посіву та обсягів виробництва продукції рослинництва прийнято наказ по управлінню регіонального розвитку № 33 від 19.12.2017 року «Про заходи з підготовки та проведення комплексу весняно – польових робіт в усіх категоріях району у 2018 році», яким затверджено  склад організаційного комітету для надання практичної допомоги, координації робіт та здійснення оперативного контролю за проведенням весняно-польових робіт в сільгосппідприємствах під урожай 2018 року.

13 квітня 2018 року  робочою групою на чолі з т.в.о. начальника управління регіонального розвитку  Пулинської райдержадміністрації О.В.Мирончук, головними спеціалістами відділу економічного та агропромислового розвитку управління регіонального розвитку  Пулинської райдержадміністрації  Г.М.Лайчуком та  О.В.Сірик,  здійснено виїзд  на поля таких господарств, як СТОВ «Новинське.

СТОВ «Новинське» на чолі з керівником  Віталієм Олександровичем Гудзюком,  одне із перших розпочало посів ярини. У  зв’язку із затяжною весною на сьогоднішній день, щоб засіяти всі заплановані площі зі слів агрономів Григорія Захаровича Барона та Олександра Станіславовича Полянського необхідно буде працювати позмінно.

На сьогодні проведено посів вівса, сорту Чернігівський 28, І репродукції на площі 150 га. Перед тим  проведено передпосівну підготовку площ та внесено карбамід з розрахунку 100 кг/га. Також  проводиться  підготовка площ під посів  по господарствах: СТОВ «Шеремєтьєво», ТОВ «Агро-Регіон Житомир», СТОВ «Павлівка Агро Трейд», СТОВ «Зоря Полісся»,                      СТОВ «Павлівка Агро». Обробіток полів проводиться новою високопродуктивною технікою зарубіжного та вітчизняного виробника.

Потрібно віддати належне всім працівникам, спеціалістам та керівникам,які працюють в господарстві як злагоджений механізм завдяки чому вдасться завершити весняно-польову компанію в стислі строки.

 

За інформацією управління регіонального розвитку

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
117
всього:
130233
перегл. сторінки:
28
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0