Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Під час пожежонебезпечного періоду усі підрозділи мають співпрацювати, – Геннадій Зубко

В Україні настає пожежонебезпечний період, під час якого основне питання – це людське життя. Усі підрозділи в регіоні мають налагодити співпрацю, аби не було загроз для населення.

Про це сказав сьогодні, 4 травня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС. У засіданні також взяв участь заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький.

«В деяких областях України вже 5 клас пожежної небезпеки. Основне питання – це людське життя. Кожен підрозділ свою роботу знає. «Запобігти, врятувати, допомогти» працює, якщо до цього підійти професійно. Наша маршрутна карта – це співпраця усіх підрозділів на місцях. Відповідальність лягає на голів областей», – сказав Геннадій Зубко.

Також він додав, що найчастіше пожежі виникають через неправильну поведінку людей на природі, тому необхідно підвищити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Крім цього, на засіданні підняли питання і відпочинку людей на водоймах – областям необхідно провести інвентаризацію водойм для купання, а пляжі зробити безпечними.

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
41
всього:
131188
перегл. сторінки:
11
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0