Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
На полях приватного підприємства «Лібос» кипить робота.

На полях приватного підприємства «Лібос» кипить робота. Сільгоспвиробники розпочали посівну. Проте через погодні умови стартували з двотижневим запізненням. Тож виконати увесь комплекс весняно-польових робіт потрібно у стислі терміни. Але це аграріїв не лякає. До посівної вони підготувалися ретельно.

 Олександр Мшанський, провідний агроном ПП «Лібос» розповів, що перед початком розроблено детальні плани проведення весняно-польових робіт, передбачено залучення всіх видів техніки До збіжжя, полів і техніки цьогоріч особливі підходи. Вдосконалено технологію землеробства, впроваджено вертикальний обробіток  ґрунту.

Зі слів агронома підприємства Олександра Миколайовича Мшанського, застосування агрегатів з вертикальним обробітком дозволить  ефективно використовувати мінералізацію рослинних решток і готувати ґрунт для сівби в різних умовах. Сучасні вимоги технологій обробітку ґрунту дозволяють запроваджувати різні технічні рішення для отримання оптимальних результатів. Одним із таких рішень є технологія вертикального обробітку ґрунту, що кілька років тому прийшла до нас із Канади та впевнено завойовує довіру вітчизняних аграріїв.

Чому саме вертикальна ґрунтообробка? Тому що вертикальна ґрунтообробка формує рівномірну, правильну структуру ґрунту, яка сприяє розвитку кореневої системи рослин та збільшенню врожаю. Рослини, які виросли в умовах вертикальної ґрунтообробки, є більш стійкими до засухи, отримують більше поживних речовин та, в цілому, мають набагато краще розвинену кореневу систему.

Увагу приділяють і дотриманню технологічної дисципліни. А також оновленню технічних ресурсів.

Сьогодні ми маємо 4 потужні трактори іноземного виробництва. Уся ґрунтообробна техніка оснащена високоточним обладнанням. Новітня техніка дає змогу обробляти більш якісно ґрунт і створювати більш точні посіви.

Цьогоріч у підприємстві змінили систему сівообороту. У пріоритеті – найбільш рентабельні культури: кукурудза, соя та соняшник. Підприємство забезпечене якісним насінням. Закуповують посівний матеріал переважно зарубіжного виробника. На сьогодні вже посіяно 270 га соняшнику та 150 га кукурудзи (гібрид Ес Зізу), ще планується здійснити посів сої на площі близько 1000 га.

 

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
41
всього:
131188
перегл. сторінки:
37
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0