Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Памятаємо!!!Перемагаємо!!!

Вшанувати подвиг Українського народу в Другій світовій війні, висловити  повагу усім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 8 травня  зібралися біля Монумента Слави керівництво району, представники установ, організацій району та громадськість селища.

Учні Пулинської опорної школи несли почесну варту біля Монумента Слави.  Покладені корзини квітів до Монумента Слави керівництвом району, селищною радою, центральною лікарнею. 
Учні Пулинського професійного ліцею  пронесли по вулицях  гірлянди з квітів  та поклали до підніжжя Монумента, а учні Пулинської опорної школи пронесли вогонь –пам’яті загиблим у роки війни. 
      До присутніх громадян на мітингу пам’яті звернувся голова райдержадміністрації В.М.Байда: «8  травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. На жаль,   нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть військові та мирні люди. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.».

   Про сторінки війни нагадав і  Пулинський селищний голова О.С.Гаврилюк. Учні Пулинської опорної школи прочитали віршові рядки до Дня пам’яті та примирення
        Учасники заходу вшанували  пам'ять загиблих на фронтах, закатованих у фашиських катівнях, замучених голодом, замордованих страшною війною, хвилиною мовчання.
       9 травня відбулося урочисте покладання квітів до Монумента Слави, пам’ятного  Знаку воїнам-інтернаціоналістам та Братської могили. У ньому взяли участь голова райдержадміністрації В.М.Байда, голова районної ради А.П.Липко, районний військовий комісар В.О.Тичина, селищний голова О.С.Гаврилюк, ветерани Другої Світової  війни, делегації трудових колективів підприємств, установ, організацій райцентру.     
         Голова районної ради А.П.Липко відмітив, що цьогоріч мітинг особливо зворушливий, навіть у чоловіків на очі навертаються сльози. Адже біля Братської могили з’явилася свіжа могила нашого односельця 22-річного народного Героя Ковнацького Сергія Миколайовича,який загинув в районі шахти Бутівка під час виконання бойового завдання 25.03.2018 року.
          На селищному кладовищі, біля Братської могили, проведено панахиду. Учні Пулинської опорної школизачитали списки загинувших воїнів-земляків, померлих учасників бойових дій Другої Світової війни та вдів 

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
41
всього:
131188
перегл. сторінки:
74
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0