Офіційний веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
 
   
  12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua  
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня 21 травня 2018 р.
 
 
 
 

Пошук по сайту
 

Шукати
 
 

Опитування
 


Голосувати
 
 
 
 
Земля в добрих руках

Праця на землі — важка, інколи невдячна, і не кожен може з нею впоратися. Але завжди є люди, серце яких сповнене любов’ю до хліба. І незважаючи на примхи сьогодення, вони працюють і збирають щед­рі врожаї. Саме такими є працівники ФГ «Яснополянське 2013» в с. Ясна Поляна, яке очолює справжній господар — Петро Савчук.

Звісно, врожай залежить від погоди, а вона цього року видалася примхливою Петро Савчук сподівається, що цьогорічна весна  не вплине на врожайність. «Про цифри не будемо говорити — відсіялися вчасно, зараз обробляємо поля. Працювали на повну силу і з душею, тому восени побачимо кінцевий результат».

На селі фермера цінують. А вдячність земляків — це чи не найбільше мірило тих багаторічних зусиль, яких докладають усі працівники. «Я з усіма в добрих стосунках і намагаюся знайти спільну мову. Керівник повинен бути дипломатом», — говорить Петро Іванович. Є у Петра Савчука хобі, господар займається  розведенням бджіл. За словами Петра Івановича його мед смакує і Верка Сердючка. Цьому захопленню він і присвячує свій вільний час. Окрім того, фермер  завжди підтримує соціальну сферу, допомагає жителям села, учасникам АТО дровима (відходи деревини), а також в оздобленні місцевого кладовища.

 Тож віриться, що завдяки золотим рукам і мудрості таких аграріїв, як Петро Савчук, житиме  українська земля і розвиватиметься сільське господарство.

Управління регіонального розвитку Пулинської РДА

 
 
 
 
 
 

Цікаві факти
  За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця  
 

Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 

Прогноз погоди
 

 
 

Статистика
 
сьогодні:
42
всього:
131188
перегл. сторінки:
4
 
 
© 2008 Червоноармійська районна державна адміністрація
© 2008 Червоноармійська районна рада
AMCMS v3.0