Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 07:26

Пошук по сайту

Опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиць, назви яких пов"язані з періодом радянської України та СРСР
повністю
потрібно розглядати кожен випадок окремо
не підтримую
все одно
Зірниця повертається.

 

Одними із болючих проблем виховання сучасної учнівської молоді є формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни, формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, розвиток практичних умінь і навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, саме тому удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді є сьогодні актуальним. З цією метою у рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого Дню Перемоги 24 квітня 2013 року  на  базі Вацлавпільської гімназії було проведено змагання районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри „Зірниця”.

            Для участі у змаганнях прибули команди юнармійців 5-9 класів із десяти навчальних закладів району, до складу яких входили по семеро хлопців та троє дівчат. Відкриття змагань пройшло в урочистій атмосфери. У привітальних промовах до учасників змагань, які виголосили начальник відділу освіти Я.М. Болембах, директор гімназії С.А. Мурзаков, головний спеціаліст відділу освіти В.М. Антонюк, відзначалась важливість військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, висловлювалась впевненість у тому, що кожен учасник змагань готовий стати гідним захисником Батьківщини.

            Згідно положення, змагання розпочались конкурсом строю та пісні. Найкращу військову виправку та знання Статутів Збройних Сил України продемонстрували учні Кошелівської,  Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вацлавпільської гімназії.

            У змаганнях з метання гранати в ціль (гранати імітували м’ячі для метання) найвлучнішими виявились представники Кошелівської, Курненської та Соколівської шкіл.

            Здобути звання „Влучний стрілець” прагнули всі учні, однак переможцями змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки стали юнармійці із Червоноармійська, за ними розташувались команди Вацлавпільської гімназії та Тетірки.

            Значну роль у підготовці до служби у лавах  Збройних Сил України відіграє силова підготовка. Найкращими у змаганнях з підтягування на перекладині та згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи стали команди Курненської, Червоноармійської та Мартинівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Найбільш ефектними та динамічними стали змагання воєнізованої естафети „Десант”, до якої увійшло подолання інженерних перешкод, знищення умовного штабу супротивника з подальшим вилученням  важливої інформації та повернення на вихідний рубіж з евакуацією пораненого. Кращими розвідниками-десантниками  стали юнармійці Вацлавпільської гімназії, другими стали представники Тетірки, на третьому місці команда з Іванович.

            Підсумковий протокол змагань показав, що за найменшою сумою місць, зайнятих у всіх видах, третє місце здобула команда Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на другому  місці – команда Червоноармійської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перемогу та право захищати честь району на обласному етапі Всеукраїнської військово-спортивної гри „Зірниця” здобули юнармійці Тетірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Проведені змагання показали велику зацікавленість школярів, їх прагнення бути готовими до захисту Батьківщини. Значною мірою цьому посприяла якісна підготовча робота, проведена колективом гімназії, на чолі з директором С.А. Мурзаковим та головним суддею змагань Л.В. Фесенком.


Цікаві факти

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
20
всього:
41892
перегл. сторінки:
67

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада