Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 02:55

Пошук по сайту

Опитування
Якою мірою Ви задоволені якістю надання медичних послуг закладами району
не задоволені;
цілком задоволені;
рідко задоволені;
важко сказати
Про проведення в районі місячника з охорони дитинства

На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», указів Президента України від 11.07.05р. №1086 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей», від 05.05.2008р. №411/2008 «Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей», наказу служби у справах дітей, управління освіти і науки облдержадміністрації від 27.10.2008 №3279/153 на території району було організовано  та проведено місячник з охорони дитинства.
 
Службою у справах дітей Червоноармійської райдержадміністрації, районним відділом освіти розроблено спільні  заходи проведення Місячника з охорони дитинства з 1 по 30 листопада 2008 року, про які було обговорено та намічені напрямки роботи під час проведення Місячника, на спільній нараді сільських голів, секретарів та громадських інспекторів з охорони дитинства, яка проходила у залі засідань районної адміністрації.
 
Проводилась робота по виявленню дітей, позбавлених батьківського піклування та своєчасної постановки їх на первинний облік. Станом на 01.12.2008 р. на обліку перебуває 90 дітей даної категорії. Так протягом місячника до центральної районної лікарні було доставлено 4 дітей, які залишились без батьківського піклування. З батьками даних дітей була проведена відповідна робота: взято письмове пояснення з вказаними причинами залишення дітей, заслухано на засіданні комісії з питань захисту дітей, проведено бесіди та роз’яснено відповідальність батьків щодо виховання дітей та повернено дітей у сім'ї.
Протягом місяця було вивчено житлово-побутові умови в 40 сім’ях опікунів, піклувальників (що становить 100%), виконання опікунами своїх обов’язків, де на утриманні та вихованні перебуває 61 дитина даної категорії, відвідано 2 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 5 прийомних сімей, у яких виховується 10 дітей даної категорії. Встановлено, що у сім’ях створені належні умови для виховання та проживання дітей, всі діти забезпечені необхідним одягом та взуттям, ігровими та навчальними матеріалами.
 
Під час Місячника відвідано всі сільські, селищну ради (на території району їх налічується 20). Ознайомились із роботою громадських комісій у справах дітей, на яких розглядались питання утримання та виховання дітей під опікою, піклуванням; службою у справах дітей спільно з виконкомами сільських, селищною радами на опікунських радах заслухано звіти опікунів про виконання ними опікунських обов’язків щодо утримання та виховання дітей збереження ними житла та майна підопічних.
Так, встановлено, що в Ялинівській сільській раді встановлена відповідна система роботи із сім’ями опікунів, піклувальників, постійно проводиться із ними робота. Слід відмітити роботу Мартинівської сільської ради, яка надала фінансову допомогу опікунам, піклувальникам у розмірі від 20-100 грн.
 
При сприянні служби, центральною районною лікарнею було організовано медичне обстеження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування по загальноосвітніх школах району. 98% усіх дітей пройшли медичне обстеження, надано відповідні консультації та лікування.
 
         Вивчалося питання про виплату пенсій, аліментів, соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
 
         Проведено інвентаризацію особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в частині закріплення земельних та майнових паїв, оформлення на них спадщини. Так, закріплено спадщину земельних паїв за Талько Тетяною Віцентинівною, 04.07.1991 р.н. (с.Стрибіж), Беркута Василь Володимирович, 11.01.1993 р.н. (с.Очеретянка). Проводиться робота по збору документів на переоформлення земельного паю на Баранова Владислава Сергійовича, 13.11.2000 р.н. (с.Буряківка), на Лєбєдєва Віталія Анатолійовича,23.07.1994р.н., Прокопенко Андрія Борисовича, 02.12.1997р.н.
 
         Під час місячника з охорони дитинства відвідано 13 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та 10 – ЗОШ І-ІІ ступенів. Слід відмітити, що питання соціального захисту дітей винесено на засідання педрад в Червоноармійській, Великолугівській, Тетірській, Стрибізькій, Андріївській, Соколівській, Новозаводській, Колодіївській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та Староолександрівській, Старомайданській, Гутоюстинівській ЗОШ І-ІІ ступенів. В школах проводились різноманітні виховні заходи:
-       години спілкування,
-       ігротеки,
-       години духовності,
-       тренінги,
-       конкурси малюнків на теми: «Найщасливіший день у моєму житті» (Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів), «Дитинству треба сонячне дитинство» (Гутоюстинівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
-       літературно-музична композиція «Доброта – що те сонечко» (Червоноармійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
-       акції «Діти – дітям» (Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Милосердя» (Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Від чистого серця з дитячих долонь» (Тетірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) підтримали матеріально дітей, які опинились в складних життєвих умовах.
Рейдами встановлено, що більшість дітей даної категорії покращились у навчанні, дисципліні, охайності. Більшість дітей залучена до різноманітної гурткової та позаурочної роботи.
 
Висвітлення проходження місячника з охорони дитинства, просвітницько-профілактичних заходів з батьківською громадскістю постійно висвітлювалось на Інтернет-сайті райдержадміністрації, на шпальтах районної газети Вісті («Вірус батьківської халатності», «Рік підтримки національного усиновлення», «Насильство у сім'ї – болюча проблема суспільства», «Де ви, наші дорогі батьки?»).

Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 21.11.2016 року у Реєстрі зареєстровано 16968 виборців

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди


Статистика
сьогодні:
13
всього:
106102
перегл. сторінки:
7960

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада