Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 2nd 2021 | 02:55
Пошук в Інтернеті
 

Шукати
 
 


Управління фінансів інформує:

 
Дані про виконання доходів загального фонду бюджету Пулинського району за 9 місяців 2017 року
 
   Дані про виконання доходів загального фонду бюджету Пулинського району  станом  на  01.07.2017 року

 

Дані про фактичні надходження власних доходів до загального фонду бюджетй Пулинського району за 12 місяців 2016 року

 

Аналіз виконання плану власних доходів загального фонду бюджету Пулинського району за 2016 рік.

 

Аналіз виконання податку на доходи фізичних осіб по Пулинському району за 2016 рік.

 

Дані про фактичні надходження до загального фонду бюджету Пулиського  району за 9 місяців 2016 року

 

Аналіз виконання уточненого плану доходів загального фонду бюджету Пулинського  району за 9 місяців 2016 року

 

Порівняльні дані фактичних надходжент доходів загального фонду бюджету Пулинського району за 9 місяців 2016 року

 

Дані про фактичні надходження до загального фонду бюджету Пулиського  району за перше півріччя 2016 року

 

Аналіз виконання уточненого плану доходів загального фонду бюджету Пулинського  району за перше півріччя  2016 року

 

Порівняльні дані фактичних надходжень доходів загального фонду бюджету Пулинського району за перше півріччя 2016 року

 

Дані про фактичні надходження до загального фонду бюджету Червоноармійського району за перший квартал 2016 року

 

Аналіз виконання уточненого плану доходів загального фонду бюджету Червоноармійського району за перший квартал 2016 року

 

Порівняльні дані фактичних надходжень доходів загального фонду бюджету Червоноармійського району за перший квартал 2015 та перший квартал 2016 роки

 

Дані про фактичні надходження доходів до загального фонду бюджету Червоноармійського району за 2015 рік

Порівняльні дані фактичних надходжень доходів фонду бюджету Червоноармійського району за 2014-2015 роки

Аналіз виконання уточненого плану доходів загального фонду бюджету Червоноармійського району за 2015 рік

За період з 01 листопада по 30 листопада 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям - 3434,07  тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот –716,14 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян –  36,07 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  - 72,00  тис.грн.
 • Освітня субвенція -  2867,90 тис.грн.
 • Медична субвенція – 1161,60  тис.грн.
 • Базова дотація - 668,40 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг  - 161,93  тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 216,59  тис.грн.
 • Стабілізаційна дотація - 762,70  тис.грн.

 

 

 

Виконання зведеного бюджету Червоноармійського району  за період січень-вересень 2015 року

 

За період з 21 вересня по 31 жовтня 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям - 3588,96 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 138,55 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 146,05 тис.грн.
 • Освітня субвенція - 3843,20  тис.грн.
 • Медична субвенція - 1317,00  тис.грн.
 • Базова дотація - 891,20  тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг  - 115,41  тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 1699,55  тис.грн.
 • Стабілізаційна дотація - 1642,60  тис.грн.


Аналіз виконання доходів загального фонду Червоноармійського району.

За період з 1 вересня по 21 вересня 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям - 2729,97 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот - 88,68 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян - 30,50 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  - 346,19 тис.грн.
 • Освітня субвенція - 2463,2 тис.грн.
 • Медична субвенція - 1259,2 тис.грн.
 • Базова дотація - 445,6 тис.грн.

 

За період з 10 серпня по 31 серпня 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям - 453,56 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот - 111,07 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян - 13,702 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу  - 320,514 тис.грн.
 • Освітня субвенція - 608,35 тис.грн.
 • Медична субвенція - 619,6 тис.грн.
 • Базова дотація - 445,6 тис.грн.

Аналіз виконання розрахункової норми доходів загального фонду бюджету Червоноармійського району за 6 місяців 2015 року.

Дані про фактичні надходження доходів до загального фонду бюджету Червоноармійського району станом на 01.07.2015 року.

Виконання зведеного бюджету Червоноармійського району  за період січень-червень 2015 р оку

За період з 10 липня по 10 серпня 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям - 3048,03 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот - 132,97 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій ромадян - 42,37 тис.грн.
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"- 115,35 тис.грн.
 • Освітня субвенція -  2203,75тис. грн.
 • Медична субвенція – 1289,2тис.грн.

 

За період з 25 червня по 10 липня 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 • надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу- 327,2 тис.грн.
 • На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі - 2 918,9  тис.грн.       
 • На надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі – 312,75 тис.грн.
 • На надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 36,49 тис.грн.   
 • Освітня субвенція -  1 595,4  тис. грн.
 • Медична субвенція – 669,6 тис.грн.

 

За період з 22 по 25 червня 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам:

 •  На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сум-   576,5  тис. грн.;
 • На надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у суммі –90,0  тис. грн.;

 

11 червня ц. р. з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам на:

 • - базова дотатація -  222,8  тис. грн.;
 • - освітня субвенція – 2 359,3 тис.грн.;
 • - медична субвенція – 664,1  тис.грн.

 

 

Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця
Статистика
сьогодні:
43
всього:
125748
перегл. сторінки:
580

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада