Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 07:14

Пошук по сайту

Опитування


Санаторно-курортне лікування учасників АТО

 

Кабінет Міністрів України Постановою від 31 березня 2015 року №200 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Відповідно до затвердженого Порядку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечує безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

 • інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції;
 • учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції. 

Для отримання путівки  необхідно:

- стати на облік до управління праці та соціального захисту населення;

- подати наступні документи:

 1. заяву;
 2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
 3. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
 4. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення.

Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

 • наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
 • довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;
 • рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;
 • довідка про обставини травм (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);
 • витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

Особа, яка перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в управлінні праці та соціального  захисту населення, але в поточному році одержала безоплатну путівку, знімається з обліку. Повторне взяття на облік здійснюється на підставі копії (дубліката) довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування, що долучена до попередньої справи, якщо строк її дії не закінчився. 

У разі відмови особи від путівки складається акт відмови від путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики.  Компенсація за доплату, пов'язану з поліпшенням умов проживання в санаторії та за продовження строку лікування не здійснюється.

Довідково: за результатами конкурсних торгів для забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО визнано 10 санаторно-курортних закладів, якими будуть надаватися відповідні послуги: 

 • «Гусарське урочище» (Кіровоградська обл., Новоукраїнський район,
 •   с. Піддубне );
 • «Дніпровський» (Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ);
 • «Золота нива» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка);
 • «Карпатські зорі» (Львівська обл., Дрогобицький район, с. Модричі);
 • «Конча Заспа» (м. Київ, Столичне шоссе, 27 км);
 • «Орізонт» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка);
 • «Сонячний» (Дніпропетровська обл., Павлоградський район, с. Вербки);
 • «Феофанія» (м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27);
 • «Лермонтовський» ( Одеська обл.0 м. Одеса, пров. Лермонтовський, 2);
 • «Мошногір я» ( Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Будище).

Також повідомляємо, що за рахунок коштів державного бюджету місцевим бюджетам          управлінням праці та соціального захисту населення щороку закуповуються санаторно-курортні путівки в ЛСЦ «Дениші» для ветеранів війни. Так в поточному році в зазначеному санаторії  оздоровлено п’ять  учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь в проведенні антитерористичної операції.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 3-13-86.


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
42
всього:
125748
перегл. сторінки:
262

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада