Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня November 27th 2021 | 05:34

Пошук по сайту

Опитування


Забезпечення житлом

17 червня 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 407 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок”.

Зазначеною постановою затверджено порядок, який визначає механізм використання коштів (63 949 тис. гривень), передбачених у Державному бюджеті України на 2015 рік для придбання житла для осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, та які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації, а в разі смерті зазначених осіб – для членів їх сімей, за якими згідно із законодавством зберігається право подальшого перебування на квартирному обліку.

Зокрема, передбачається що у 2015 році понад сто осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а в разі їх смерті члени їх сімей отримають однокімнатні квартири загальною площею до 50 кв. метрів у прийнятих в експлуатацію новозбудованих житлових будинках (на первинному ринку) або на вторинному ринку.

Водночас є можливим співфінансування придбання житла за рахунок коштів місцевих бюджетів, учасників антитерористичної операції.

Разом з тим, перевищення площі житла (понад 50 кв. м.) допускається у разі оплати різниці його вартості, яка здійснюється за рахунок коштів учасників антитерористичної операції або інших не заборонених законодавством джерел.

Головним розпорядником бюджетних коштів, згідно порядку, є Мінсоцполітики, а Держслужба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції здійснює функції відповідального виконавця. Фінансування буде здійснюватися через обласні, Київську міську державні адміністрації (їх структурні підрозділи).


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди

Статистика
сьогодні:
43
всього:
125748
перегл. сторінки:
134

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада