Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня December 5th 2021 | 08:11

Пошук по сайту

Опитування


Військова служба за контрактом

 

Контрактна армія: пільги та гарантії

Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 21.12.91 № 2011-XII (зі змінами) мають право на наступні пільги:

 • Отримання житла за рахунок держави.
 • Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
 • Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
 • Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.
 • Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
 • Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
 • Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
 • Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
 • Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Більш детальніше з вимогами до прийняття на військову службу за контрактом можна ознайомитися  тут,  а як заключити контракт для проходження військової служби дивіться  тут.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині більше 2 тисяч осіб підписали контракт із ЗСУ.

 

 

 

 

 

ЗАХИСТИ СВОЇХ! ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

- громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

-військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

- військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років.

  Граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі — до 60 років. Для військовозобов’язаних-жінок граничний вік перебування їх у запасі встановлюється 50 років.

 

                Основними (вимогами) під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

-стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;

-фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;

-загальноосвітній рівень;

         -мотивація до військової служби;

        -рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

 

Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом

 

1. Отримання житла за рахунок держави.

2. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

3. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

4. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

5. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

6. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .

7. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

8. Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

9. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

 

Грошове забезпечення військовослужбовців

 Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. З 01.01.2016 року грошове забезпечення контракника становить від 7000 грн.

Один раз на рік надається:

— матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів)

— грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

За інформацією про проходження служби за контрактом звертайтесь до Червоноармійського  районного військового комісаріату за адресою: смт.Червоноармійськ, вул.. Незалежності,13, приміщення Червоноармійської селищної ради, 2 поверх.

 

 

 

26.02.2016 року головою райдержадміністрації Байдою В.М. проведено нараду з сільськими, селищним головами  за участю начальника Червоноармійського відділення поліції Новоград –Волинського ВП ГУНП в Житомирській області Лисюка В.С., районного військового комісара Тичини В.О. з питання виконання завдань по залученню громадян району на військову службу за контрактом. В ході наради присутніми було  визначено  основні заходи щодо покращення роботи в районі щодо залучення громадян на військову службу за контрактом.

 

 

 
Контрактникам збільшено заробітну плату
 

З 1 лютого 2016 року військовослужбовець щонайменше отримує 7 тисяч гривень. Це більше ніж вдвічі, ніж солдат отримував до тепер. Таке рішення Кабінету Міністрів України №18 було прийнято 20 січня.

Назва типової посади

За діючими нормами

З урахуванням підвищення

КОМАНДИР БРИГАДИ

полковник

6 501

16 000

КОМАНДИР БАТАЛЬЙОНУ

підполковник

5 664

13 000

КОМАНДИР РОТИ

капітан

5 096

11 000

КОМАНДИР ВЗВОДУ

лейтенант

3 801

9 500

КОМАНДИР ВІДДІЛЕННЯ

мол. сержант

2 837

8 000

СТРІЛЕЦЬ

солдат

2 341

7 000

Виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів України, Степан Полторак зазначив, що підвищення грошового забезпечення українським військовим надасть можливість залучити до служби за контрактом у армії професіоналів, які мають досвід участі у бойових діях, готових до надважких умов несення служби, патріотів України, які виявили бажання захищати країну.

«Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом буде більше середньої заробітної платні в Україні. Все це робиться, щоб зміцнити Збройні Сили України, забезпечити реформування війська, зміцнити обороноздатність армії, захистити країну від збройної агресії», - наголосив очільник оборонного відомства.

 
Служба за контрактом-захисти себе і свою родину
 

      Стати контрактником Збройних Сил України - це дуже важливий, відповідальний вибір. Але це може змінити Ваше життя, самовиразитися у важкому сьогоденні стати справжнім чоловіком!

     На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом - в наші нелегкі часи головна складова мотивації бійців служити.

Грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення. З 01.01.2016 року грошове забезпечення контракника становить від 7000 грн.

      Кожний контракник має право на:

·       вільнийвибірмісця та умов служби по всійтериторіїУкраїні;

·       щорічнавідпусткавід 30 днів, тривалістьякоїзросатаєзізбільшеннямвислуги, крімщомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпусткувиплачуєтьсядопомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

 • додатковівідпустки (для навчання, творчі, соціальні, іншізгіднозакону);
 • можливістьотриманнязаочноївищоїосвітипід час служби, в т.ч. за рахунокМіністерства оборони (післяпідписання другого контракту);
 • пенсіюпісля 25 роківвислуги;
 • отриманнябезкоштовногожитла;

·       гарантіюстабільногогрошовогозабезпечення (оплати праці);

·       додатковігрошовівиплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомнадопомога, матеріальнадопомога для вирішеннясоціальнихпитаньтощо);

·       якіснебезкоштовнемедичнеобслуговування, та інше.

       Тож Червоноармійський районний військовий комісаріат всім бажаючим проходити службу за контрактом в Збройних силах України пропонує звертатись за інформацією до працівників РВК. Військовий комісаріат знаходиться в приміщенні Червоноармійської селищної ради на 2-му поверсі по вул. Незалежності, 13 в смт. Червоноармійськ.

 

Військовий комісар

Червоноармійського РВК

капітан                                                                              В.О. Тичина

 

Військова служба за контрактом - майбутнє української армії
 

Професійно підготовлений солдат-контрактник - це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.     

 Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України - найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 40 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Військовослужбовці користуються усіма правами і свободами людини та громадянина, гарантії цих прав і свобод закріплені в Конституції України та законах України. У зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації, які не можуть бути скасовані чи призупинені без їх рівноцінної заміни.

Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують:
- стабільне грошове забезпечення (7-15
тс гр );
- вільний вибір місця та умов служби по всій території України;
- якісне безкоштовне медичне обслуговування;
- можливість отримати вищу освіту;
- право на пенсію після 25 років вислуги;
- інші соціальні гарантії, встановлені відповідними законами;
- служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Усі, хто бажає проходити службу за контрактом, звертайтесь за довідками у 
Чрвоноармійський  міський ві й ськкомат за адресою:  смт.Червоноармійськ, вул.. Незалежності 13


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди


Статистика
сьогодні:
42
всього:
125748
перегл. сторінки:
633

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада