Веб-сайт Пулинської районної державної адміністрації та районної ради
12000, Житомирська обл., Пулинський район, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104, тел. 8(04131)3-16-14, 3-22-60, 3-11-22, 3-23-46, crda@i.ua
Історія Загальна характеристика Район у світлинах Інвестиції Анонси подій Інтернет-приймальня November 29th 2021 | 02:27

Пошук по сайту

Опитування


Сплачено податки є дороги, освіта, медицина

 Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

 

Проте деякі роботодавці ігнорують зазначені конституційні норми і змушують робітників працювати без оформлення трудових відносин, видають працівникам зарплату готівкою «у конвертах». У цьому випадку йдеться про «тіньові» заробітки, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду.

 

Працівник, який погоджується на таке працевлаштування, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу. В результаті ж втрачають не тільки ті ж самі наймані нелегальні робітники, але й бюджет.

           Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податки з доходів фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем кожного населеного пункту, якісне медичне обслуговування, належний рівень освіти та культури, ремонт доріг тощо.

 

У 2016 році, за результатами вжитих спільно з Пулинським відділенням Коростенської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області заходів, легалізовано працю  56 громадян, з них:

Андріївська сільська рада – 1;

Бабичівська сільська рада – 4;

В’юнківська сільська рада – 3;

Зеленополянська сільська рада – 3;

Івановицька сільська рада – 2;

Кошелівська сільська рада – 1;

Курненська сільська рада – 9;

Мартинівська сільська рада – 5;

Новозаводська сільська рада – 4;

Павлівська сільська рада – 3;

Пулино-Гутська сільська рада – 6;

Соколівська сільська рада – 2;

Ялинівська сільська рада – 3;

Пулинська селищна рада – 10.

 

Суб’єкт підприємництва, що здійснює роздрібний продаж підакцизних товарів повинен сплатити акцизний податок з вартості реалізації, який у 2016 році надходив до бюджету місцевої громади.

 Як відомо, за роздрібної торгівлі підакцизними товарами обов’язкове застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО). Усі розрахункові операції реєструються через РРО шляхом оформлення фіскальних чеків.

Купуючи пиво, алкоголь, тютюн – неодмінно вимагайте чек, який є підтвердженням того, що підприємець сплачує акцизний податок і він автоматично йде до державної скарбниці у 2017 році, а це кошти на благоустрій та соціальні програми. Чек за придбані Вами алкогольні і тютюнові вироби – це Ваш особистий внесок у наповнення бюджету! Він  є доказом, що Ваші кошти не пішли на фінансування тіньової економіки, а повернулись у вигляді податків. Адже саме від сумлінної сплати податків залежить благоустрій нашого краю.

  

Шановні жителі району!

Отримуйте чек за придбані Вами алкогольні і тютюнові вироби.

Не фінансуйте тіньову економіку.

 

Шановні роботодавці!

Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо негайно зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи  будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції.

 

Шановні працівники!

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього (це оплачена відпустка, лікарняний, стаж та накопичення для нарахування майбутньої пенсії) Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав.


Цікаві факти
За інформацією відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації станом на 01.09.2017 року у Реєстрі зареєстровано 16823 виборця

Пошук в Інтернеті

Шукати

Прогноз погоди


Статистика
сьогодні:
41
всього:
125748
перегл. сторінки:
131

Веб-портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України

Інтернет-представництво президента України

Житомирська обласна державна адміністрація

© 2008 - 2021 Червоноармійська районна державна адміністрація


© 2008 - 2021 Червоноармійська районна рада